«Додаток System не відповідає» на Android — що робити

1043

Андроїд на сьогоднішній день є однією з найпопулярніших систем. Вона досить легка, що дозволяє отримати максимальну продуктивність комплектуючих. Поява помилок – досить рідкісне явище, але воно все ж зустрічається. Ми розповімо, що потрібно робити, якщо з’являється повідомлення «Додаток System не відповідає», і наскільки це небезпечно?

Причини помилки

Будь-яка операційна система при інтенсивному використанні з часом обростає всіляких «сміттям» і непотрібними файлами. Зрозуміло, все це загальмовує роботу пристрою і ускладнює стабільну роботу. Не варто забувати, що установка великої кількості додатків, що працюють в треї і не тільки, теж дасть про себе знати. Найважче Андроїд справляється з віджетами, а чим їх більше, тим менше ОПЕРАТИВНОЇ пам’яті вільно, і тим сильніше процесор завантажений.

Збій в додатку Система на Андроїді

Ще одна причина криється в особливості конструкції. Як правило, на ОС Андроїд працюють всілякі портативні гаджети і пристрої, на зразок планшета, смартфона і тому подібного. «Важкі» програми, особливо ігри, навантажує процесор. Він починає нагріватися, і на певній температурі його продуктивність починає падати. На додаток до процесора, що гріється процесору, корпус девайса не має доброї вентиляції і тим більше кулерів.

Все це і є причиною появи помилки. Якщо користувач не зробить будь-яких дій і продовжить так само використовувати пристрій, то це вікно стане з’являтися все частіше.

Виправляємо помилку System

Перше, з чого потрібно почати, це видалити непотрібні програми. Для цього потрібно зайти в «Налаштування», перейти в «Диспетчер програм» і звідти видаляти програми. Зверніть увагу, що просте видалення ярлика робочого столу не призводить до видалення всіх файлів.

Далі, потрібно утиліта для очищення гаджета — в пізніх версіях Android опція очищення вбудована. Якщо у вас таких немає, то скористайтеся пошуком у Плей Маркеті. В якості прикладу, підійде CCleaner. Видаліть сміття, кеш – це оптимізує роботу всієї системи. Рекомендуємо відключити віджети і послабити візуальні ефекти.

Сам додаток System відповідає за роботу більшості функцій пристрою, тому збій в іншому додатку, може вилитися в дану помилку — зробіть скидання тих програм, запуск яких викликає появу бага.

Якщо всі процедури не дали результатів, то необхідно здійснити скидання установок. Щоб уникнути втрати контактів, рекомендуємо зберегти їх, а СІМ-карту вилучити. Скидання на заводські установки призведе до стирання всієї інформації, за винятком мультимедійних файлів, але, на всяк випадок, краще і скопіювати на комп’ютер або в хмару.

Процедура виконання скидання:

 • Натиснути «Налаштування».
 • В меню вибрати «Резервне копіювання і скидання».
 • Натиснути «Скидання пристрою».
 • Ввести PIN-код, якщо буде запитано.
 • Дочекатися завершення процедури.
 • «Додаток System не відповідає» на Android — що робитиСкидання установок телефону

  У народі подібний скидання називають «м’яким» ресетом. З його допомогою виробляється глибока чистка пам’яті і настроювання системи в режим «За замовчуванням». Якщо у вас висвічується чорний екран і нічого не можна виконати, тоді варто увійти в Recovery і звідти зробити скидання, для свого девайса шукайте покрокове керівництво в мережі.

  Якщо ж це не допомогло і помилка продовжує з’являтися, то наступним кроком буде «жорсткий» хардресет. У крайніх випадках виручити може тільки перепрошивка девайса.

  Зверніть увагу! Помилка «Додаток Система не відповідає» може виникати з природних причин – перегрів процесора іграми, брак оперативної пам’яті при роботі з серйозними програмами. Тому важливо об’єктивно оцінити ситуацію і прийняти правильне рішення, інакше чистка, скидання установок і навіть прошивка не принесуть результатів.