Ви не можете використовувати “bezos” або “amazon” в імені свого персонажа в new world, створеної amazon game studios

62

Журналіст pc gamer поскаржився у своїй статті на те, що в грі new world заборонено використовувати в своєму імені варіаціїї імені джеффа безоса (найбагатшої людини в світу за версією forbes), а також заборонено використовувати слово “amazon”. Нагадуємо, що гра створена студією amazon game studios-підрозділ amazon, що займається розробкою комп’ютерних ігор.

перше, що я зробив у грі від amazon-це подивитися, чи зможу я пожартувати над засновником amazon джеффом безосом з моїм ім’ям користувача, але amazon була на крок попереду мене. New world не дозволяє використовувати “bezos” або “amazon” у вашому імені гравця. Я хотів дослідити світ як “гаманець джеффа безоса”. Що мені тепер робити?

Варіації та ігри слів з цими словами також були недоступними. Ці імена явно не заблоковані, тому що їх не використовують інші гравці. Коли ім’я вже зайнято, гра говорить:”це ім’я вже використовується”. Однак імена, що містять слова amazon і bezos “не можуть бути використані”, а це вискакує тільки коли ви вводите нецензурну лексику.