Samsung патентує розумний шийний браслет

401

Настав той час, коли починають збуватися події та предмети, зазначені у фантастичних творах. Вже й черевики самі застібаються, і штучний інтелект допомагає в житті.

Samsung вирішив, що вони також повинні нести свою лепту в розвиток майбутнього і патентують незвичайний девайс, який буде нашим аксесуаром вже незабаром. У вересні 2014 року був опублікований патентний доповідь, що розповідає про новий браслеті на зап’ясті, який досі має потенціал як пристрій майбутнього. На цьому тижні Патентне бюро США опублікувало новий патент від Samsung, який реєструє унікальний розумний браслет на шию, який може використовуватися всіма споживачами.

Прилад сконструйований так, щоб виглядати як браслет, коли він не використовується, але він може бути легко перетворений в бездротову гарнітуру для прослуховування музики або в якості навігаційної системи, яка зможе приймати телефонні дзвінки. В наступної ітерації браслет зможе надати користувачам проектується 3D у повітрі у вигляді голографічного інтерфейсу, щоб допомогти вам відкрити або розширити функції та/або функціональні можливості браслета.

За словами Samsung, блок голограм зможе відображати тривимірні зображення в повітрі за допомогою інтерференції світла. Також для поліпшення взаємодії браслета з користувачем в нього будуть вбудовані датчики наближення і освітленості. За поки що непідтвердженою інформацією, в браслеті буде камера і знову ж спеціальні датчики, який зможуть розуміти і реагувати на команди, зроблені руками.

Samsung патентує розумний шийний браслет

Завдяки функціональності браслета, компанія Samsung зазначає, що в корпусі пристрою буде використовувати дуже гнучкий матеріал, такий як кремній. Зараз на ринку є тільки один конкурент потенційного пристрою Samsung – Xiaomi Mi Band. Але його можливості обмежені підрахунком кроків, будильником і вібрацією при повідомленнях. В цьому плані браслет від Samsung буде представляти із себе щось принципово нове.

Інший інтерфейс взаємодії з пристроєм надасть користувачеві зовсім інший досвід використання. Приблизно також було з розумними окулярами Google Glass, але тільки ця розробка майже похована. Samsung не варто повторювати цих помилок і закидати пристрій на стадії початкового тестування.