Знайомства Loveeto — як видалити свою сторінку

2233

І знову здрастуйте! Сьогодні я розповім як зіткнувся з «класним» сервісом онлайн знайомств Loveeto. Я наочно покажу як позбутися від його розсилок та можна видалити свою сторінку з Ловито.

Що це таке

Отже, я знайшов чудовий сайт, на якому самотні серця бажають відносин та листувань. Зареєструвався, пройшов якийсь тест на визначення сумісності, і спробував з ким-небудь поспілкуватися, але не тут то було — за все потрібно платити. Хочеш фото глянути — плати, хочеш написати — плати. Скрізь потрібні преміум-vip доступи. Забув згадати про ботів, про яких згадували на форумах, прописані вони настільки огидно, що на третьому-четвертому повідомленні стає все зрозуміло. Платити не став, сайт закрив.

Сайт знайомств Loveeto

Позбавлення

Тут на пошту понеслася єресь різних пачок листів від Loveeto. Вирішив поборотися з цим звичайним явищем для таких ресурсів. Для початку зайшов в налаштування облікового запису.

Знайомства Loveeto — як видалити свою сторінкуНалаштування облікового запису

Далі крокуємо в Повідомлення і знімаємо галочки зі всього живого.

Знайомства Loveeto — як видалити свою сторінкуПовідомлення від Ловеето

Вирішив видалити саму анкету зі сторінки Loveeto. В Особистих даних знизу сіренько і непомітно стоїть пункт «Видалити профіль». Пройшов туди, вказав причину — «Знайшов свою любов» — «На сайті Loveeto», потім «Продовжити» і ввів пароль. Вообщем, стандартна практика подібних подібних ресурсів.

Знайомства Loveeto — як видалити свою сторінкуВидалення профілю на сайті знайомств

Можете заздалегідь зберегти свою посилання на профіль і зайти після видалення з іншого браузера для перевірки. Повинна стояти напис — «Користувач вже знайшов свою пару». Сподіваюся ви не вводили ніяких кредитних карт і інших особистих даних — якщо так, то звертайтеся в банк і блокуйте картку. Гроші знімаються найдивовижнішим чином.

Бувають випадки, коли таке вилучення не допомагає і після перезавантаження виходить напис — «Ваша сторінка відновлена! Вітаємо!». Вихід тут один — закрити і забути про сайт. У налаштуваннях пошти застосуйте до вхідних фільтр. Ось, наприклад у mail.ru це робиться так.

  • Відкриваємо вхідний лист від Ловеето. Праворуч вгорі буде значок меню — три горизонтальні смужки (дуже непримітні).
  • Тиснемо на них та шукаємо «Створити фільтр». Там буде прописаний адресу поштової розсилки сайту знайомств.
  • У пункті «Помістити листа в папку» вибираєте Спам.

    Знайомства Loveeto — як видалити свою сторінкуЗастосовуємо фільтр для листів Loveeto

  • Забуваєте про цей сайт.
  • Зробити можна і так — внизу листів є завжди невелика ссилочка — «Відписатися від розсилки». Пройдіть по ній та вимкніть повідомлення.
  • Висновок

    Наприкінці хотів би сказати, відгуки про Ловеето я переглянув пізніше — всі вони негативні. Вообщем, видалити свою сторінку ви не зможете, писати в супорт сенсу немає. Блокуйте картку і отвяжите її через банк, будь ласка, надішліть повідомлення в спам. За те, що ваші дані потраплять куди не треба не переживайте, без своїх грошей ви нікому не потрібні.