Помилка входу: credentials cannot be null в Майнкрафт — як виправити

528

Майнкрафт у чому популярна через мережевого режиму. Однак, при підключенні до сервера або при його створенні часто виникає помилка входу «Credentials cannot be null». Вона повністю блокує можливість виходу в мережу, що особливо проблематично для тих, хто звик створювати мережеві ігри.

Причини відмови сервера

Основними причинами вважаються розбіжності версій з сервером — багато гравців завантажили «піратський» клієнт, а намагаються зайти на офіційний сервер. Зі зрозумілих причин блокується доступ, адже клієнт теж повинен бути ліцензійним. За іншими джерелами, що блокує мережа у вас на комп’ютері (наприклад, vpn-додатки, хамачі).

Помилка входу при підключенні до серверів Майнкрафт

Як виправити помилку входу

Ми зібрали кілька основних моментів, які варто переглянути в першу чергу. По черзі перевірте кожен з них, починаючи з найпростіших.

Скидання даних

Простим варіантом виправлення ситуації стає перезавантаження. Зробіть рестарт для клієнта, ПК і відключенням перезавантажте модем. Вийдіть з облікового запису і зайдіть в нього знову. Вимкніть антивірус на час підключення до сервера та інші подібні блокувальники. Максимально звільніть систему від непотрібного софта (шукайте у фоні і треї), який не приймає участі в Minecraft.

Файли

Пробуємо внести зміни у файл «Server» (або «server.properties»). Його можна відшукати в папці, де зберігаються дані майн-сервера. Так як файл можна відкрити просто так, робимо це через блокнот. Відкривши текст, слід відшукати в ньому наступну рядок: online-mode=true. В ній змінюємо лише закінчення. Замість слова true вставляємо значення false. В основному такі дії допомагають гравцям з неліцензійними клієнтами, які все одно прагнуть потрапити на офіційні сервера.

Сторонній сервіс Ely.by

Якщо ви ще не знайомі з Ely.by, то обов’язково «погуглите» інформацію. Це система скінів і додаткової авторизації в світі Майнкрафт. За допомогою цього ресурсу можна створювати свої мережі. Зареєструйтеся зі своєю компанією саме тут, де доступний режим «Ely для мережевої гри». Після цього можна знову створювати мережеві локації. Простіше кажучи, Ely.by лише альтернатива звичному всім Mojang.

Помилка входу: credentials cannot be null в Майнкрафт — як виправитиСервіс Ely.by допоможе налаштувати власний сервер

Сама гра

Багато користувачів для вирішення помилки входу «Credentials cannot be null» змінили версію гри. Обов’язково протестуйте трохи раніше вийшли модифікацій Майнкрафт. Попередньо повністю видаліть ту гру, яка зараз інстальована. Саму надійну роботу показують версії 1.7.10 і 1.11.2. Це не означає перехід саме на них, але спробувати все-таки варто.

Ваша ОС

Операційна система завжди сповнена багів. Обов’язково протестуйте її на помилки та виправте їх за допомогою оптимізаторів (Advanced SystemCare, CCleaner та інші). Також додатково видаліть софт, встановлений за минулі кілька днів. Іноді програми блокують вихід до сервера, і вирішити ситуацію допоможе лише їх деінсталяція.

Наостанок просто почекайте якийсь час. Завжди є ймовірність проблем у доступі до сайтів Minecraft. Через кілька годин повторіть свої спроби. Наприкінці хотілося б вставити відео-інструкцію по правильному налаштуванні мережі Hamachi, так як даний помилка часто виникає при спробі підключитися через цю програмку.