Як видалити додаток SMS/MMS та його помилку

680

Дуже багато користувачів підхопили на своїх Андроїд пристроях вірус-додаток SMS/MMS New, яке викликає невідомі повідомлення, може відправляти платні повідомлення, відслідковувати особисті дані і дзвінки. Крім усього цього деякі користувачі отримують повідомлення про збій стандартної опції — «В додатку SMS/MMS сталася помилка». У нашій невеликій статті ми зібрали всі найкорисніші та дієві рішення, які допоможуть видалити цей вірус з телефону.

Вірусні СМС повідомлення

Як видаляються віруси

Віруси, орієнтовані на захоплення функції відправки повідомлень в Андроїді, ширяться вже давно. Так, досі через дані з Авіто поширюється шкідник ММС-центр. Видаляється такий вірус через запуск безпечного режиму в телефоні, після проходите в Налаштування — функція Безпека — опція Адміністрування — Адміністратори пристроїв, де знімається галочка з програми. Після слід стандартне видалення через Диспетчер.

Зараз же проявляє активність троянський додаток SMS/MMS New. Джерел поширення дуже багато, в основному це популярний софт і розсилка повідомлень (з посиланнями типу http://mms-new.ru/id169). Видаляється цей троян подібно ММС-центру:

 • Слід в безпечному режимі виконати вищеописані дії і перевірити в Адміністратори пристроїв вірус New і якщо зняти галочку.
 • Після запустіть сканування мобільним антивірусом Dr.Web Light. Можна застосувати й інші сканери, але я рекомендую саме доктора — бази вже дуже актуальні у нього.
 • Далі видаліть всі встановлені програми і завантаження. Також зробіть скидання стандартних налаштувань додатків СМС/ММС в телефоні.
 • Як видалити додаток SMS/MMS та його помилкуСкидання налаштувань

  У додатку SMS/MMS помилка — як виправити

  Такі віруси можуть залишити після себе збій у системному додатку. Найчастіше такий збій викликаний збитими налаштуваннями. Після спроби відправити повідомлення, користувачі отримують повідомлення, що в додатку смс/ммс сталася помилка.

 • В такому випадку почніть зі стандартного скидання — кеш, дані, зупинка. Крім стандартного, пошукайте (у Диспетчері бізнес — вкладка Все) процеси типу com.android.mms їх теж скидайте.
 • Також слід посмикати налаштування самого додатка. Відкрийте вашу програму Повідомлення (SMS/MMS), зверху ви побачите три точки меню, відкрийте його і там перегляньте функцію «Розмір шрифту» — змініть його.

  Як видалити додаток SMS/MMS та його помилкуЗмініть розмір шрифту

 • Там же можна змінити «Місце зберігання повідомлень з телефону на SD-карту, наприклад.
 • Для власників Xiaomi є нестандартне тимчасове рішення: встановіть Hangouts — в його налаштуваннях відшукайте пункт «SMS», там клікаємо на «Обмін SMS відключений», в результаті чого ця програма буде призначена за замовчуванням для всіх повідомлень.
 • Даний збій може виникнути і не з вини вірусів, а після певних апдейтів, або внаслідок кривих прошивок. У будь-якому випадку, рішення повинні допомогти.