У Google будуть робити процесори для android пристроїв

520

Інтеграція, оптимізація, стабільність — все це сильно цінують у світі смартфонів. Ці параметри служать для кращої і більш швидкої роботи сучасних гаджетів.

Не так давно «законодавцем моди» в цій області була компанія Apple. Вони створили власну операційну систему, iOS, а також процесор серії А.

Це дозволяло домогтися відмінної роботи пристроїв, адже доступ розробників компанії був не тільки до апаратної, але і до програмній платформі.

І незабаром пристрої Apple стали асоціюватися зі стабільністю і швидкістю. Але не iOS єдиним, адже є ще Google, у якого є понад популярний Android. Кількість пристроїв на базі «зеленого робота» перевищила 1 мільярд!

Але от тільки нарікання на глючность і нестабільність пристроїв залишається досі. Досить збалансованих смартфонів, які були б швидкими прямо «з коробки» не так і багато.

І в Google вирішили змінити ситуацію. За інформацією видання The Information, Google планує розпочати виробництво власних процесорів для кращої оптимізації своїх пристроїв.

Компанія вирішила піти на цей крок після презентації планшета Pixel C. Можливо, що таке рішення пов’язане з планами Google пристроїв віртуальної реальності, де знадобиться велика інтеграція апаратної і програмної частини.

Але поки ніяких офіційних заяв компанії з цього приводу зроблено не було. Виробник процесорів поки теж невідомий.

Також залишається не ясно, чи будуть встановлюватися процесори Google на смартфони інших виробників. Більш вірогідним варіантом буде використання їх тільки в своїх фірмових лінійках: Nexus і Pixel.

У Google будуть робити процесори для android пристроїв

Хоча також можливо, що Google зробить обов’язковою умовою встановлення власних процесорів у всі пристрої під управлінням Android.