Google Play services for Instant Apps — що це за функція

839

Технологія Instant Apps почала своє існування з середини 2016 року. Цей додаток має «замінити на» роботу з контентом в мобільному браузері і полегшити пошук в Маркеті. Опція покликана спростити процес купівлі будь-якого товару через інтернет і відмовитися від завантаження мобільного софта в повному обсязі, економлячи місце на пристрої. Давайте докладніше розповімо що це.

Додатки з миттєвим запуском

Google Play services for Instant Apps — це нова технологія в Android, що дозволяє запускати софт з Маркету в режимі миттєвого програми, шляхом завантаження спеціального файла з даними. Наприклад, ви можете спочатку переглянути програмку і її функціонал, а потім прийняти рішення, завантажувати чи ні її на телефон. Для такого перегляду, у кожного додатка повинна бути адаптація від разаботчиков, позначена значком «Instant». На сьогоднішній день Buzzfeed, Wish і Periscope підтримують дану опцію.

Запуск програми миттєвого через Instant Apps

Ця ж функція повинна підтримуватися та на веб-сайтах, особливо в інтернет-магазинах. В цьому випадку — при перегляді товару, буде також подгружаться невеликий файлик, який дозволить відкрити дані про лот у вигляді миттєвого програми з активною кнопкою «Купити». Така технологія покликана позбавити користувача від завантаження не потрібної йому інформації — всі дані підвантажуються з Маркету або Хмари. Розробники обіцяють, що на швидкість завантаження нова опція не буде впливати.

Підключити функцію просто: «Налаштування» — «Google» — розділ «Служби» — відкриваємо «Instant Apps активуємо повзунок.

Google Play services for Instant Apps — що це за функціяОпція швидкого запуску для онлайн магазину

Сама встановлюється і оновлюється

Технологія активно упроваджується з шостої версії Android. В останніх моделях смартфонів додаток інтегрується автоматично та без участі людини оновлюється. Це вважається цілком нормально з боку Гугл. Користувачеві доведеться просто змиритися з цією утилітою в своїй системі, як і з іншим софтом, що йдуть для ОС за замовчуванням.

Можна видалити або відключити?

Варто зразу замінити, що Instant Apps – це майбутнє інтернету. Досить сильну заяву, але фахівці думають саме так. Тому нерозумно намагатися уникати подібної технології, адже рано чи пізно вона замінить звичний процес покупки через інтернет.

Якщо все-таки хочеться видалити додаток, то потрібно отримати ROOT-права. Вони дозволять увійти до системи від імені адміністратора, де вже звичним способом виконується деінсталяція будь-якого софту від виробника Google.

Однак рекомендується краще відключити додаток на смартфоні. Воно важить мало і ніяк не впливає на продуктивність ОС.

  • Для початку відвідайте налаштування смартфона. Відшукайте там пункт Google. Перейдіть в папку з програмним софтом «Послуги». Серед безлічі утиліт відшукайте Instant Apps. Тепер, коли ви зайшли в додаток, посуньте єдиний повзунок у бік. Якщо висвітитися повідомлення, то обов’язково погодьтеся зі своїми діями.

Пам’ятайте: сервіс Миттєвих Аппс працює лише в якості помічника в інтернеті і вірусом не є. При будь-яких інших діях з боку програми перевірте її на віруси – вони можуть маскуватися під неї.

Наостанок наочне відео про роботу даної опції від Гугл