Як прибрати рожеві і Error текстури в Garrys Mod

481

Якщо запитати будь-якого шанувальника відеоігор про те, який шутер від першої особи є кращим, то багато без роздумів дадуть відповідь, що Counter Strike, Half Life 2 або інші продукти компанії Valve. Так як всім хочеться довше насолоджуватися такими іграми, розробники придумали пакет модів Garry’s Mod. Він дозволяє розширити можливості гравця, вносячи доповнення не тільки зовнішній вигляд, але навіть у фізику на екрані. За фактом, перейшло в розряд самостійних ігор. За це його і люблять і цінують, а завзяті гравці обов’язково встановлюють ці розширення для своїх улюблених ігор. Найбільш частими проблемами софта виступають: «Error», «фіолетові» і «чорно-рожеві» текстури, які ще називають «емо». Давайте розберемося, як вони забираються.

Чорно-рожеві і Error текстури в Garry’s Mod

Причини

Якщо ви бачите чорно-рожеві або Error текстури, то це означає, що програма не знаходить потрібного для роботи файлу або опису об’єкта. Простими словами — у вас не встановлений повний набір текстур. Вся справа в тому, що ігри Valve доповнюють один одного. Іншими словами, якщо у вас не встановлений CS потрібної версії, то будуть ось такі баги. В одних випадках це дрібниця, але іноді з-за такого явища стає просто неможливо грати, наприклад небо може бути суцільно фіолетовим.

Також такі баги свідчать про несумісність (чи неправильній установці) модів, аддонов, доповнень, розширення або контенту.

Як просто позбутися рожевих і Error шарів

Суть виправлення дуже проста. Потрібно помістити в папку з іграми Valve потрібні нам файли, яких на даний момент не вистачає. Для цього нам буде потрібно кілька простих дій, але врахуйте, що всі вони мають на увазі хорошу швидкість інтернету та наявність вільного місця на ПК.

Як просто позбутися рожевих і Error шарів

Суть виправлення дуже проста. Потрібно помістити в папку з іграми Valve потрібні нам файли, яких на даний момент не вистачає. Для цього нам буде потрібно кілька простих дій, але врахуйте, що всі вони мають на увазі хорошу швидкість інтернету та наявність вільного місця на ПК.

Найпростішим буде встановлення максимуму розробника ігор Valve:

  • CS Source і Global Offensive;
  • HL 2 Episode 1, 2;
  • Left4Dead 1, 2;
  • Portal та інші.

За фактом, чим більше софта, тим краще. Так, купувати всі ігри в Стиме нема чого, але рекомендуємо придбати «Counter-Strike: Source» і епізоди «Халф-Лайф 2». Можна спробувати встановити піратське ПЗ. Даний контент (особливо CSS) допоможе прибрати рожеві текстури в Garry’s Mod в автоматичному режимі.

Як прибрати рожеві і Error текстури в Garrys ModУстановка Counter-Strike: Source напевно вирішує проблему з текстурами

Також варто спробувати:

  • Перевстановити Garry’s Mod. Поточна версія на 13. Рекомендуємо установити саме її, адже там можуть виявитися об’єкти, які відображаються написом Эррор в грі. У деяких випадках проблему вирішують встановленням більш ранніх версій з подальшим апдейтом до поточної модифікації.
  • Скористатися ручним копіюванням текстур в папку з грою. Тут є 2 методи: копіювання окремих файлів або встановлення всіх доступних об’єктів в потрібну папку.
  • Якщо ви знаєте, які саме файли пошкоджені або відсутні, то їх можна без праці знайти у встановлених іграх. Якщо ж немає, то доведеться оновлювати вміст папки garrysmod в директорії Steam. Знайти архіви з потрібними об’єктами ви можете в інтернеті — наприклад, вбийте в пошуку контент «CSS для Garry’s Mod».

Важливо!

У меню паузи ігор Гарріс Мод присутній відображення підключених модулів інших ігор. Це меню знаходиться праворуч внизу екрану. Обов’язково перевірте, щоб модулі CS:GO і CS-Source були підключені. Рекомендуємо на всяк випадок активувати всі можливі варіанти. Після цього гру потрібно перезапустити.