+74992703650 — що за телефон, яка організація

611

В останні роки частота дзвінків від невідомих абонентів зросла в рази. Виною тому телефонний маркетинг, спам і шахрайство. Напевно, багатьом знайома ситуація, коли взявши телефон в руки, можна побачити пропущений дзвінок від невідомого номера з незрозумілих оператором і регіоном. Сьогодні ми розповімо про ситуацію з частими дзвінками з номера +74992703650. Ви зрозумієте що це за телефон і чому невідома організація так наполегливо телефонує вам.

Кому належить номер телефону?

Сказати відразу — ситуація неоднозначна. Встановити точне місце розташування абонента не представляється можливим. Також усі дзвінки надходять з абсолютно різними пропозиціями. Виходячи з численних відгуків, виходить наступний висновок:

Номер 8 (499) 270-36-50 належить посередницької організації, яка пропонує своїм клієнтам послуги телефонного маркетингу та реклами серед населення.

Є якась компанія, що займається наданням послуг клієнтам (замовникам). У них в наявності величезна база робочих телефонних номерів (звідки вона — невідомо). Отримавши замовлення, оператори (менеджери) починають здійснювати дзвінки з пропозицією товару або послуг. Ось чому на один і той же номер постійно пропонує щось нове.

Приймати виклик з 8 (499) 270-36-50 необов’язково

Що пропонують за номером 74992703650?

Певної схеми дзвінків немає, тому всім абонентам, будь-якого регіону і оператора, може вчинити цей виклик. Причому дзвінків за день може бути дуже багато, а інший раз і вночі надзвонюють. На лінії приємний жіночий голос запропонує наступне:

 • найбільш часто — оформити платіжний лист МГТС на електронну пошту;
 • підключити інтернет, телебачення та інші послуги від МГТС;
 • відповісти на прямі запитання щодо місця проживання, віку і т. д.;
 • отримати кредитну карту, типу «Халва»;
 • пройти соцопитування на теми різного характеру.

Після проходження соціального опитування та збирання основної інформації деяким користувачам перестають надходити дзвінки від даного номера. Всі інші також піддаються дзвінків з боку цих операторів. Брати трубку або ігнорувати дзвінок — вам доведеться вирішувати самостійно. Якщо ви особистість не допитлива — можете просто забити номер +7 (499) 270-36-50 у НС або заблокувати прямо з книги викликів.

Огляд відгуків про подібні дзвінки

 • Більша частина коментарів, залишених на форумах — негативні. Багатьом набридли постійні розпитування на особисті теми. Ще спостерігається тенденція в плані отримання інформації суворо конфіденційного характеру. Це мимоволі наштовхує на думки про шахраїв, але поки явних випадків крадіжки грошей з рахунку користувача не відзначалося.
 • Ще одна частина відгуків нейтральні. Рекламні дозвоны до потенційних споживачів звична справа. Пропущені дзвінки просто видаляються з телефонної книги. Ігнорувати – одна з кращих заходів щодо запобігання нав’язливості операторів.

  +74992703650 — що за телефон, яка організаціяСтандартні відгуки абонентів про дзвінки з +74992703650

 • Заради справедливості відзначимо позитивні коментарі. Не так багато абонентів вирішили скористатися пропонованими послугами. Згодом з ними зв’язувалися представники великих компаній для укладення взаємовигідної угоди. Хоча подібних відгуків вкрай мало, але вони ще раз вказують на відсутність шахрайських схем.
 • Загалом, незважаючи на весь негатив, нічого страшного з людьми не відбувається після підняття трубки. Можна сміливо відносити номер 84992703650 до звичайним рекламним дзвінків. Оператори просто виконують свою роботу, інформуючи громадян про різних акціях і послугах.

  Звідки ваш номер у них — припущення

  Враховуючи продажність вітчизняних операторів, можна припустити, що телефонні номери просто купили треті особи. Це дещо пояснює, чому абсолютно різні між собою люди отримують схожі дзвінки. Не варто виключати момент, що сам замовник видає цієї організації свою базу, яка, швидше за все, розбита на регіони, вік, дохід і інше.

  Також існує ймовірність добровільної передачі своїх контактних даних. Багато хто не замислюючись, вводять свій номер телефону в інтернеті (Avito, Drom, VK, OK та інше). Це дозволяє збирати (викачувати) дані абонентів, не порушуючи законодавство. Тому рекомендується переконатися в надійності сайту, перш ніж зважитися на передачу контактів їх власникам, або по можливості приховати свій номер.

  +74992703650 — що за телефон, яка організаціяУ мережі безліч пропозицій про продаж бази робочих номерів

  Тепер ви розумієте, що це за телефон 8-4992703650 і які «пропозиції» він несе. Якщо у вас є свої новини, таким обдзвону — прохання вказати їх у коментарях нижче. Спасибі!