Внутрішня помилка системи #2 в Мегафон — що це

701

На сьогоднішній день всі оператори мобільного зв’язку мають безліч інструментів для управління рахунками і послугами. Абоненти “Мегафона” можуть використовувати USSD-команди, зручний мобільний додаток, або зателефонувати в техпідтримку. Частіше ж усього абоненти використовують особистий кабінет, реєстрація та доступ до якого дуже прості. Але помилки в роботі цього сервісу також не рідкість, наприклад, частіше інших зустрічається збій «Внутрішня помилка системи #2». Проблема може виникати як з авторизацією (Помилка автовхода), так і при виконанні інших операції на сайті (Error 00).

Що це за помилка?

Внутрішня помилка системи #2 — це загальна помилка сервісу, яка може включати в себе безліч інших збоїв. Найчастіше викликана введенням невірних даних (збій автовхода), дублюванням запитів, відсутністю грошей на рахунку, або тимчасовими проблемами з боку сервера.

Помилка автовхода: внутрішня помилка системи #2

Як ви зрозуміли, сказати конкретну причину не можна, треба дивитися по ситуації, у якій вона з’являється. Дуже часто користувачі скаржаться на те, що збій виникає при спробі відключити ту чи іншу послугу, змінити тариф або відписатись від розсилок. Що породжує купу домислів, про таку форму «протидії» Мегафона втрати виручки від абонента. Ні, все набагато простіше і немає ніякого світової змови.

Як виправити збій?

Конкретних кроків по виправленню ви тут не знайдете, як я вже сказав, цей баг характеризує багато збої. Але ось що потрібно зробити в першу чергу:

 • Першим ділом просто перезавантажте сам веб-сайт, зробити це потрібно через CTRL+F5, збій може бути одиничним.
 • Перевірте свій браузер — вимкніть зайві розширення «сумнівного виробництва».
 • Зайдіть з іншого браузера, користувачі відзначають, що цей крок частенько допомагає.
 • Почекайте деякий час, можливо йдуть технічні роботи.
 • Якщо у вас видає помилку автовхода, то тут потрібно перевіряти правильність вбиваються даних — тільки так. Спробуйте замовити новий пароль *105*00#.
 • Якщо проблема виникає при підключенні послуги, то, швидше за все, проблема з боку сервера. Якщо ваш тариф дозволяє її підключити і грошей на рахунку достатньо, тоді можете просто використовувати відповідні USSD-команди. Їх можна знайти в інтернеті, продзвонити в підтримку Мегафона: 8-800-550-05-00 (дзвінок безкоштовний), або надіслати їм питання в спеціальній формі.
 • Користувачі відзначають, що ця ж проблема зникає при використанні офіційного мобільного додатку. Завантажте його на свій Android або iOS.

  Внутрішня помилка системи #2 в Мегафон — що цеМобільний додаток Megafon менш забаговано

 • Висновок

  Як бачите, всі рішення «Внутрішньої помилки #2» в особистому кабінеті Мегафон цілком очевидні. Якщо раптом нічого не допомагає, тоді варто телефонувати в техдопомогу оператора і запитувати аналіз вашого облікового запису. В кінці хочу додати — якщо ваша проблема полягала в іншому, відпишіться в коментарях нижче — ця інформація буде корисна для інших читачів.