Як зареєструватися в грі «Удача на додачу» Евроопт

506

Купувати в торговельній мережі Евроопт, інтернет-магазинах Гипермолл і Е-Доставка стало ще вигідніше. Власники компанії вирішили використовувати нестандартне рішення для стимуляції продажів, створивши своєрідну ігрову лотерею. Так як рекламна кампанія про це була досить потужною, а багато призи вважаються дійсно цінними, то багато жителів Білорусії зацікавилися пропозицією. Ми розповімо як зареєструватися в грі Евроопт «Удача на додачу» і як, використовуючи коди, отримати можливість виграти подарунки від магазинів?

Призи за перемогу в лотереї досить привабливі

Удача на додачу — що це, як грати?

Перш за все, потрібно пояснити, що можливість виграшу в лотереї «Удача на додачу» – це, швидше, цікавий бонус до покупок. Не варто робити отримання більшої кількості кодів головним завданням, адже це гра і тут можна програти. Мабуть, це одна з поширених причин того, що серед учасників часто зустрічаються негативні висловлювання. Виграш – справа випадку, тому не варто засмучуватися, якщо перемогти не вдалося.

Щоб прийняти участь у грі потрібно:

 • реєстрація на сайті igra.evroopt.by;
 • картка клієнта E-Плюс;
 • купівля в якій буде присутній акційний товар – Товар Удачі»;
 • підсумковий чек на суму 10 і більше рублів.

Якщо сума чеку кратне 10 число, то покупець отримає відповідну кількість кодів, які автоматично приходять в особистий кабінет користувача на сайті. Іншими словами, за покупку на 25 рублів прийде 2 коду, за суму в 50 рублів – 5 тощо. Таким чином, здійснюючи велику покупку, відвідувач магазину отримує відразу кілька кодів, що серйозно підвищує шанси на перемогу.

 • Зверніть увагу, що вартість тютюнових виробів і алкоголю не враховується навіть у великому чеку. При цьому важливо, щоб серед покупок був «Товар Удачі», інакше участь у розіграші не буде активовано.
 • Важливо також пред’являти картку клієнта при розрахунку в магазині Евроопт або ж зазначати її номер у відповідному полі при купівлі товарів на Гипермолл і Е-Доставка.

Як зареєструватися в грі «Удача на додачу»?

Для цього потрібно перейти на сайт ігри і заповнити відповідні поля. Зробити це можна за адресою igra.evroopt.by/cabinet/registration. Зверніть увагу на важливість коректного заповнення полів! У разі, якщо ви вирішили не афішувати особисті дані та не використовували, наприклад, реальні ПІБ, то в разі виграшу, особливо великого, отримати його просто не вийде.

Як зареєструватися в грі «Удача на додачу» ЕврооптНадавайте тільки свої реальні дані

В цілому, розібратися з тим, як зареєструвати у грі Евроопт «Удача на додачу», досить просто. Якщо ж ви погано ладнаєте з комп’ютером, то попросіть зробити це більш досвідченого користувача. Ось додаткова відео-інструкція по реєстрації в грі:

Коди до гри, як ними розпоряджатися?

Фактично, це і є виграшна комбінація, так як розіграш йде безпосередньо за їх номером. Всі здійснені покупки, які відповідають правилам конкурсу, дозволять отримати їх. Як правило, коди автоматично з’являються у особистому кабінеті протягом діб (максимум трьох) після зафіксованої покупки.

Як зареєструватися в грі «Удача на додачу» ЕврооптВ шапці сайту «Удача на додачу» можна відстежити нарахування коду

Як отримати виграш?

Умови отримання залежать від конкретного призу. При цьому, переможців сповіщають по СМС про те, що вони виграли і як можна отримати подарунок. Наприклад, найчастіший приз — 2 рубля на мобільний рахунок. Щоб отримати ці 2 рубля потрібно зробити так.

 • Залогуватися на сайті і увійти в особистий кабінет.
 • Зайти в редагування особистих даних.
 • Знайти меню з вибором оператора і вибрати свій варіант.
 • В наступному прийде СМС код оплати з інструкціями.
 • Активувати отриманий код виграшу.
 • Зверніть увагу, що цей приз не можуть отримати власники корпоративних номерів та юридичні особи. Також неможливо активувати код, маючи тариф «Привіт».

  USSD-запит для активації коду для популярних операторів:

  • Life – *100*отриманий код#;
  • МТС свій номер *115*код#
  • МТС на чужий номер – *115*код*375ААВВВВВВВ#;
  • Velcom– *141*4# і подзвонити, ввести код.

  Існують і інші варіанти, детальніше про які ви можете дізнатися на сайті гри.

  Щоб отримати грошові виграші необхідно відвідати центр видачі призів у зазначений час. Зокрема, дане правило поширюється на суму в 1000 карбованців. Більш дрібні виграші можна використовувати для оплати покупок. Для цього потрібно роздрукувати що прийшов на електронну пошту сертифікат.

  Як проводяться розіграші?

  Кожні 2 тижні проходить черговий тур гри. Ведеться трансляція в прямому ефірі з ТРЦ «Е-сіті». Як і в стандартній лотереї, тут витягають кулі з барабанів, формуючи виграшну комбінацію. Беруть участь у процедурі запрошені гості: музиканти, діячі культури та інші відомі люди. В цілому, нічого незвичайного.

  Результати лотереї публікуються на сайті, складається таблиця переможців, де будь-який бажаючий може дізнатися, хто і скільки виграв. Переможці також отримують відповідну СМС на вказаний номер, а в особистому кабінеті буде чекати повідомлення.

  Як зареєструватися в грі «Удача на додачу» ЕврооптПереможці лотереї Удача на додачу від Евроопт

  Якщо ви не отримали повідомлення про виграш або ж код в особистому кабінеті, то перше, що потрібно зробити, це перевірити відповідність і коректність особистих даних. Якщо з ними не було проблем, то потрібно звертатися в центр підтримки.

  Підіб’ємо підсумки

  Ефективна ігрова акція «Удача на додачу», що проводиться великою торговельною мережею Евроопт, забезпечила додатковий наплив клієнтів. Багато покупці стали вибирати Евроопт та інтернет-ресурси Гипермолл і Е-Доставка. Грати просто, а про те, як зареєструватися в грі Евроопт «Удача на додачу» написано досить багато. Велика частина негативу в мережі викликана тим, що багато настільки хочуть виграти, що забувають про низький шанс на перемогу, лаючи організаторів за підтасовку результатів.