Точка входу в процедуру nextafterf не знайдена msvcr120_clr0400.dll — рішення

1029

Усім знайомі збої з бібліотеками DLL в іграх і програмах. Особливо важкою помилкою можна вважати «Точка входу в процедуру nextafterf не знайдена msvcr120_clr0400.dll». Такий баг часто з’являється в Olympus. Багато загальновідомі вирішення такого роду проблем, не допомагають. Розглянемо найбільш робочі варіанти щодо усунення помилки.

Причини помилки бібліотеки msvcr120_clr0400.dll

Встановити точну проблему складно, але стикаються з нею користувачі Windows 7 (x64, x32), а ось в десятці проблем не спостерігається. Є лише три причини: гра або встановлюється утиліта пошкоджені, стався системний збій в ОС, додаток не відповідає набору компонентів Windows. У будь-якому випадку, усунути помилку простими способами не можна. Потрібно комплексно ремонтувати вийшли з ладу компоненти системи. Пробуйте як можна більше варіантів одночасно.

Помилка процедури nextafterf при запуску Discord

Бібліотека MSVCR120_CLR0400.dll відноситься до пакету візуалізатора Microsoft Visual C++. Однак, проста перевстановлення або завантаження свіжих версій, найчастіше не вирішує проблеми, що виникають з неї.

Оновлюємо бібліотеку

Спочатку спробуємо додати проблемний елемент. Завантажуємо файл відсутній MSVCR120_CLR0400.dll. Його знайдете на популярному сайті dLL-files.com. Серед представлених варіантів знайдіть той файл, який відповідає розрядності вашої ОС: 64 або 32 bit.

Оновлюємо бібліотеку

Спочатку спробуємо додати проблемний елемент. Завантажуємо файл відсутній MSVCR120_CLR0400.dll. Його знайдете на популярному сайті dLL-files.com. Серед представлених варіантів знайдіть той файл, який відповідає розрядності вашої ОС: 64 або 32 bit.

 • Скачавши елемент, кидаєте його в проблемну гру або утиліту. При необхідності реєструєте бібліотеку через командний рядок. Робити це, сподіваюся, ви уже можете.

  Точка входу в процедуру nextafterf не знайдена msvcr120_clr0400.dll — рішенняПравильно виберіть розрядність бібліотеки

NET. Framework 4.7

Саме цей елемент — корінь всіх проблем, у всякому разі в Дискорд. Користувачеві потрібно повністю деінсталювати NET. Framework 4.7 з своєї ОС. Після видалення робимо рестарт ПК. Виконавши вхід в Windows, система, по ідеї, сама запропонує встановити новий NET. Framework. Инсталлируем будь-який, але не версію 4.7.

 • У випадку з Discord, після видалення версії 4.7, запустіть інсталятор програми, який повинен в автоматичному режимі запросити установку 4.5
 • Бажано після видалення фреймворку очистити реєстр. З цим відмінно справляється утиліта CCleaner, просто виконайте дану опцію в зв’язці з «Очищенням».

  Точка входу в процедуру nextafterf не знайдена msvcr120_clr0400.dll — рішенняОчистіть реєстру після видалення фреймворку

Рішення від Microsoft

Корпорація пропонує своїм користувачем скористатися командою sfc /scannow. Її слід задати в командному рядку. Це робимо лише з облікового запису адміністратора. Після введення запиту система в автономному режимі сама себе відкоригує. Дочекайтеся повного завершення процесу. Досить стандартно рішення, однак воно працює добре на десятці, а ось в сімці з цим можуть бути складності.

Точка входу в процедуру nextafterf не знайдена msvcr120_clr0400.dll — рішенняВідновлення системи Windows 10

Visual C++ Redistributable

Відкоригувати процедуру Nextafterf допоможе повна заміна на іншу версію Visual C++ Redistributable. Обов’язково відстежите, щоб всі файли попереднього софта деинсталлировались. Можна спокійно скачувати версії Visual C++ минулих років, або пошукайте в мережі установчі паки, що містять весь набір версій візуалізатора. Не забуваємо робити рестарт ПК.

 • Бажано після деінсталяції в папці з бібліотеками окремо стерти msvcr120_clr0400.dll. Файл знаходиться в папці C:\Windows\”System32 або SysWOW64″.

  Точка входу в процедуру nextafterf не знайдена msvcr120_clr0400.dll — рішенняБажано вручну видалити дану бібліотеку

Моди, розроблені любителями

Якщо помилка з точкою входу з’являється після спроби встановити якийсь аматорський мод або видозмінену гру, то зверніться до творцям даного софта. Тільки розробники точно знають, які саме вони вносили зміни у свої DLL. З ліцензійними іграми в якості останнього шансу звертаєтеся на форумі техпідтримки.

 • Протестуйте ваш проблемний аматорський софт на іншому ПК. Якщо помилка повториться, то варто відмовитися від продукту даного розробника. Скачайте версію, розроблену більш досвідченими гравцями.

Висновок

Така помилка зустрічається частіше за все із-за застарілої системи, на яку довго не ставляться свіжі оновлення збірки. Майте на увазі, стабільніше всього працюють Windows 10 і 7 (x64), тому по можливості перейдіть на них. Якщо ви відповідаєте вищевказаним, тоді потрібно шукати інше джерело програми, або ж більш ранню версію, так як частенько саме апдейти додатків виявляють подібні помилки. Насамкінець, невелика відео-інструкція з збою «Nextafterf не знайдена msvcr120_clr0400.dll» при завантаженні Дискорда.