iPad Pro виправдає очікування Apple?

444

Презентувавши у 2010 році iPad першого покоління, Стів Джобс перевернув світ технологій, ніколи до цього дня не було такого зручного пристрою з якісним сенсорним екраном і настільки приємною у використанні операційною системою.

До iPad були дуже погані пристрої на Windows, які програвали яблучного пристрою у всьому. Незабаром з’явилися планшети на Android, але вони також не могли змагатися з Apple.

Так що зараз? Чи змінилася ситуація кардинально, або домінування в злегка новому сегменті Pro пристроїв так і продовжиться за правилами iPad?

Новий планшет не схожий на попередній, він став більше, змінився внутрішньо і отримав кілька важливих аксесуарів.

Саме останні заслуговують детального розбору. З’явилася клавіатура, яка пристібається через спеціальний конектор на боці iPad Pro.

Вона має невелику товщину, але в теж час є повноцінною, точно такий же, який вона була в звичайному ноутбуку.

У продажу знайти її поки складно, розкладки і зовсім немає. Також в пару до iPad Pro можна купити стилус або, як його просить називати головний дизайнер Apple, олівець.

Щось схоже вже давно було в лінійці Note від Samsung. Але тільки у корейців стилус був не їх виробництва, у Apple же олівець — фірмова розробка.

iPad Pro виправдає очікування Apple?

Варто стилус майже як 1/7 всього iPad Pro, працює близько місяця без підзарядки. Олівець дозволяє малювати майже як на звичайному полотні.

Внесок у таку можливість також вніс спеціальний екран. Цей факт підтверджує, що олівець працює тільки з iPad Pro, на моделях Air і Mini помалювати не вийшло.

Що в сухому залишку: ми маємо якісне професійне рішення. Людям, які розуміють, навіщо їм такий пристрій, необхідно придбати iPad Pro.

Поки аналоги від Microsoft в особі моделі Surface і від Samsung Note не такі гарні.