Щось затівається: хідео кодзіма виклав фото робочого процесу, приховавши обличчя співрозмовника

56

Хідео кодзіма з головою пішов у роботу. Втім, це не означає, що геймдизайнер перестав грати на публіку. Увечері 5 листопада кодзіма спілкувався з кимось по відеозв’язку і відобразив процес на камеру. Однак, перш ніж викласти фото в соціальній мережі, геймдизайнер змусив його підретушувати і приховати обличчя співрозмовника.

Після того, як помічниця кодзіми аяко терасіма опублікувала в твіттері зображення, на нього накинулися шанувальники геймдизайнера і почали будувати божевільні теорії. Припущення про те , з ким може працювати кодзіма торкнулися глави xbox філа спенсера , президента playstation studios хермена хюльста та інших знаменитих особистостей.

本日の小島監督。hideo kojima today. Pic.twitter.com/mmpag6ykfv

— ayako (touchy!) (@kaizerkunkun) november 5, 2021

Насправді здогадки можна будувати нескінченно, тим більше на фото видно лише лінія волосся. Однак, співробітники gamesradar помітили, що поруч з кодзімою сидить глава відділу комунікацій акі сайто, часто виконує роль перекладача. Мабуть, геймдизайнер говорив зі співрозмовником не рідною мовою.

Останній проект kojima productions, death stranding, був випущений рівно два роки тому. За ним пішли порт на пк і» режисерська версія ” для ps5. Над чим працює геймдизайнер зараз, невідомо.