Як прибрати рекламу Супер Слотс з браузера?

481

При відкритті браузера вискакує рекламний сайт? Ця Проблема добре вивчена і має масу способів рішень. Сьогодні ми поговоримо про те, як видалити подібну рекламу від Супер Слотс з браузера.

Принцип роботи такого рекламного ПО, як правило, не пов’язаний з пошкодженням системи і передачею особистих даних користувача. Частенько, звичні всім ярлики браузера підміняються аналогічними значками, але вони мають інший шлях або модифікують ярлик своїми командами. Значно рідше відбувається зміна стартової сторінки за допомогою сторонніх програм.

Вискакує реклама казино Супер Слотс

Проникають подібні зловредів вже стандартним шляхом — йде прив’язка до популярного софту, торрентів, драйвери і т. д. Після установки в систему починається завантаження небажаного ПО, зміна головних сторінок і реклама.

Видаляємо Супер Слотс і завантажувач

Процедура видалення подібних рекламних сторінок з браузера досить проста. Нижче ми опишемо всі дії, які вам потрібно буде виконати для очищення вашої системи.

Видаляємо Супер Слотс і завантажувач

Процедура видалення подібних рекламних сторінок з браузера досить проста. Нижче ми опишемо всі дії, які вам потрібно буде виконати для очищення вашої системи.

 • Викачуємо і встановлюємо утиліту CCleaner і будь сканер шкідливого ПО – CureIt, Mcafee або AdwCleaner.
 • Відкриваємо «Диспетчер завдань» і завершуємо невідомі процеси, також зупиніть служби браузера. Зазвичай, завантажувач має назву у вигляді абракадабри із символів і цифр, а в його описі вказано який-небудь сайт.
 • Прибираємо за допомогою CCleaner незрозумілі програми в автозавантаженні.
 • Стандартно деинсталлируем програми з підозрілою назвою. Рекомендуємо також видалити софт, встановлений у дні появи проблеми.
 • Відкриваємо папку в провіднику Робочого столу, вгорі клікаєм по Вигляд, а там ставимо галочку на «Приховані елементи». Рекомендуємо видалити приховані ярлики з Робочого столу, включаючи робочі, потім зайти в папку браузера і створити новий.
 • У меню «Пуск», вибираємо «Виконати», а в рядку прописуємо: %TEMP% і чистимо папку.
 • Перевіряємо систему будь-якої з завантажених утиліт. З подібними погрозами добре себе зарекомендував Malwarebytes.

  Як прибрати рекламу Супер Слотс з браузера?Одна з кращих програм для очищення від рекламного ПО

 • CCleaner-му виправляємо помилки реєстру. На всякий випадок збережіть резервну копію. Потрібно виконати очищення тимчасових файлів.

  Як прибрати рекламу Супер Слотс з браузера?Програма для очищення від сміття CCleaner

 • Окремо варто обумовити момент, коли файли не дають себе видалити. Для цього потрібно запустити Безпечний режим і виконати всі вищеописані процедури. Зайти в нього можна, якщо при запуску Віндовс натискати клавішу F8, а в меню завантаження вибрати що цікавить нас режим.
 • Після проведення всіх процедур радимо перевірити налаштування браузера, а саме – адресу стартової сторінки, очистити історію браузера, кеш і куки. Вимкніть прив’язку до аккаунту і скиньте налаштування.

  Висновок

  При виявленні будь-якої підозрілої активності, подібної сайту Супер Слотс, бажано поміняти паролі на всіх важливих сервісах, де ви зареєстровані. Особливу увагу онлайн-банкінгу. Хоча, по-справжньому небезпечне ПЗ не буде видавати себе рекламою. Наприкінці хотілося б додати — сам ресурс не є вірусним, але методи поширення залишають бажати кращого.

  Також хотілося б додати — при появі таких шкідників, слід проводити саме комплексну очистку. Можливо, Супер Слотс забирається з браузера і простим скидання налаштувань, але сам завантажувач буде сидіти в Windows і час від часу довантажувати нові «програмки». Тому не полінуйтеся перевірити систему сканером, обіцяю, ви «приємно» здивуєтеся кількості прихованих загроз.