Виявлена затримка мережі у PUBG — як виправити

474

Після недавніх оновлень в грі Playerunknown’s BATTLEGROUNDS багато гравців отримали збої типу «Виявлена затримка мережі». Причому, найцікавіше, що в основному зіткнулися з проблемою користувачі країн СНД. Ми зібрали всю актуальну інформацію з цього приводу, яка повинна вам допомогти.

Виявлена затримка мережі

Що це за помилка?

На жаль, основних причин збою знайти поки не можуть. Затримка може вискакувати спонтанно і в будь-який момент гри: у кого-то це невеликі лаги, у кого то це повний завис з подальшим вильотом в головне меню і віконцем «Минув час підключення». Швидше за все, коріння помилки ховаються в мережевому підключенні і вимогам гри до заліза. Залежно від FPS також нічого сказати не можна, у більшості це стабільні 50-60.

Пробуємо виправити

Ми вибрали всі моменти, які вам варто перевірити в першу чергу для вирішення збою затримки мережі.

 • Багато хто відзначає, що проблеми ховаються в оптимізації PUBG, а саме в текстурах, які не встигають завантажуватися в процесі гри. Необхідно знизити текстури і пробувати.
 • Пропингуйте ігрові сервера на ресурсі pubg.disquse. Виберіть сервер з найбільш найкращим відгуком для вас і підключайтеся до нього.

  Виявлена затримка мережі у PUBG — як виправитиДізнайтеся свій пінг в PUBG

 • До речі, знизити пінг може допомога наступне: потрібен тариф не менше 80 Мб/сек; оновлення мережевих драйверів; вимкніть програми, забиває канал.
 • Перезавантажте роутер, спробуйте прописати і тестувати публічні DNS.
 • Спробуйте змінити ваш IP-адресу. Якщо він у вас динамічний, то можна повністю відключити роутер (з розетки) і почекати хвилин 10. Якщо у вас статичний, то просіть провайдера прив’язати вам іншу адресу, або, якщо це можливо, змінити ваш IP зону.
 • Перевірте відповідність вимог PUBG до вашого залозу. Багато бачать джерело проблем в низьких значеннях ОЗУ, якого для гри потрібно чимало. Ось стандартні характеристики.

  Виявлена затримка мережі у PUBG — як виправитиСистемні вимоги Playerunknown’s BATTLEGROUNDS

 • Висновок

  Самі ж розробники поки відмовчуються і не дають офіційних пояснень щодо виправлення помилки «Виявлена затримка мережі». Швидше за все, даний баг відноситься до розряду тимчасових і пов’язаний з вогкістю проекту і неготовністю серверів. Про це говорять і колективні затримки, які трапляються не рідко. Пишіть в коментарях — які висновки ви зробили з цього багу і як його можна вирішити.