Failed to initialize BattlEye Service: Generic Error — що робити

794

Багато сучасні ігри містять мультиплеер, що робить ігровий процес більш динамічним, цікавим і захоплюючим. Це може забезпечити тільки чесна гра з боку всіх користувачів. DayZ, Arma 2/3, Tom clancy’s Rainbow Six містять у собі певні елементи захисту від використання чит-кодів або будь-якого софту, дають перевагу. Однак, такі заходи безпеки іноді стають причиною помилок. Якщо анти-чит система не запускається, то і сама гра не працює. Яскравий приклад – помилка «Failed to initialize BattlEye Service: Generic Error», яка так часто з’являється в PUBG. Ми розповімо як виправити цей збій.

Помилка в BattlEye Launcher: Generic Error

Що таке BattlEye

Для початку скажемо трохи про суть античита. Батлай — це особлива система античита. Вона є превентивною, тобто попереджає і оберігає. Захист активується тільки на час гри, а в інший час служба не працює. У разі використання різних чітів або модифікованого, користувач бачить повідомлення про помилку різного характеру, наприклад, «Шахрайство», «Пошкоджена пам’ять», «Помилка завантаження драйвера» та інше.

BattlEye сканує файли гри, виконувані процеси, що діють служби, використання ОПЕРАТИВНОЇ пам’яті і багато іншого. Підключення до інтернету дає можливість звірятися з базою сервісу, щоб забезпечити комфортну і ефективну захист.

Рішення

Буквально, збій перекладається як «Не вдалося ініціалізувати службу BattlEye: Загальна помилка». Повідомлення свідчить про проблеми при запуску служби захисту на вашому ПК. Причиною цього можуть бути кілька явищ:

 • блокування антивірусом і брандмауером;
 • конфлікт з драйверами обладнання;
 • наявність процесів, які блокують BattlEye;
 • пошкодження файлів служби.

Отже, що виключити перший пункт необхідно внести BattlEye в список виключень, а процес BEService.exe – в список довірених. Щоб переконатися, що справа не в антивірусного захисту, просто вимкни антивірус і спробуйте запустити гру.

Застарілі дрова – нерідка причина різних збоїв. Перевірте оновлення на сайтах виробників заліза. Рекомендуємо не використовувати утиліти, самостійно підбирають дрова для вашого заліза, адже вони часто допускають помилки, встановлюючи невірне. Особливу увагу приділяйте відеокарті, звуковим драйверам, материнській платі.

Failed to initialize BattlEye Service: Generic Error — що робитиВикористовуйте офіційні утиліти, наприклад NVIDIA GeForce Experience

Ще одна обов’язкова умова – наявність всіх необхідних бібліотек і відсутність кастомних модифікацій всередині них. Частенько, збої з’являються при використанні зміненого DirectX, так що радимо почати з нього.

Що ж стосується іншого блокуючого софту, то їм цілком можуть бути шкідливі програми або софт, дає перевагу гравцю, включаючи різних ботів. Подібне ПО нерідко вміє блокувати анти-чит системи, а ті, у свою чергу, не дають гравцеві запустити гру. Перевірте систему на віруси і вимкніть відповідний софт:

 • Перевірте вашу Windows сканерами MalwareBytes і AdwCleaner. Чистку краще провести кілька разів з перезавантаженням.

  Failed to initialize BattlEye Service: Generic Error — що робитиПеревірте ПК додатком AdwCleaner

 • Спробуйте запустити гру в режимі чистого запуску Windows: в «Виконати» пропишіть msconfig — виберіть пункт «Діагностичний запуск» — перезавантажитеся.

  Failed to initialize BattlEye Service: Generic Error — що робитиВиконайте чисту завантаження Windows — Діагностичний запуск

 • Пошкодження файлів і збої BattlEye

  Отже, якщо проблему викликає сама система, то все, що потрібно зробити, це перевстановити BattlEye, а після спробувати запустити гру. Зробити це нескладно:

 • Закрити гру, сервіс Steam або UPlay.
 • Стерти вміст папки C:\Program Files (x86)\Common Files\BattlEye.
 • Зайти в клієнт Steam або UPlay і виконати перевірку локальних файлів і кеша.
 • Зайти ще раз в папку Батлай, вибрати виконавчий файл і налаштувати його запуск від імені Адміна.
 • Приватні випадки

  Якщо вищеописані процедури не допомогли, то скористайтеся цим списком рад.

 • Перевірте директорію гри, яку бажаєте запустити. У ній не повинно бути двох файликів: d3d9.dll і dsound.dll.
 • KB3004394 – проблемний апдейт ос Віндовс. Спробуйте видалити його.
 • Перевірте цілісність системи, використовуючи інструменти відновлення операційки: пропишіть в командному рядку sfc /scannow.

  Failed to initialize BattlEye Service: Generic Error — що робитиПеревірка і відновлення системи

 • Зверніться в службу підтримки ігри.
 • Вивчіть FAQ сервісу – там ви знайдете чимало корисної інформації.
 • Сподіваємося, прочитана інформація допоможе вам вирішити помилку «Failed to initialize BattlEye Service: Generic Error». У випадку складностей, пишіть в коментарі, постараємося допомогти.