Sony представила датчики камер з «можливостями очей людини»

77

Компанія sony представила сенсори imx636 і imx637-найкомпактніші моделі на ринку машинного зору з розміром пікселя 4,86 мкм. За запевненням виробника, вони можуть імітувати “роботу” очей людини і здатні вивести індустрію на новий рівень.

Обидва датчики розроблені спеціально для промислового обладнання і здатні незалежно фіксувати зміни яскравості на кожному пікселі. Багатошарова конструкція сенсора, виготовленого із застосуванням технології з’єднання cu-cu, дозволили sony домогтися зменшення розмірів пікселя до рекордних за мірками галузі 4,86 мкм.

Крім того, сенсори мають низьке енергоспоживання і демонструють малу затримку при виведенні даних. Новинки оснащені фільтрами подій, розробленими компанією prophesee. З їх допомогою проводиться відсіювання непотрібних даних, які не повинні бути захоплені в рамках конкретного завдання з розпізнання. Крім того, sony зуміла домогтися частоти в 30 кадрів в секунду і зменшення обсягу даних на 92% без втрати якості.

  • фільтр подій вимкнено

Sony зазначає, що подібні датчики можна використовувати повсюдно: від промислового обладнання до систем розумних міст і рішеннях, в яких потрібно продуктивний моніторинг зміни подій. Дата початку поставок і список пристроїв, що отримали фірмові сенсори, стануть відомі пізніше.