Nvidia випустила драйвер geforce game ready 472.12 whql з новими ігровими профілями, підтримкою windows 11 і технології dlaa

70

Компанія nvidia випустила новий пакет графічного драйвера geforce game ready 472.12 whql, що пропонує підтримку технології інтелектуального масштабування dlss для 28 прийдешніх ігор, включаючи alan wake remastered, diablo ii: resurrected, far cry 6, hot wheels unleashed, industria, new world і world war z: aftermath, а також забезпечує підтримку операційної системи windows 11.

Джерело зображень: nvidia

З випуском нового відеодрайвера підтримка технології dlss тепер реалізована в понад 100 різних ігор, при цьому в не меншій мірі завдяки спеціальному плагіну для ігрового движка unreal engine 4, який дозволяє легко адаптувати використання технології в іграх на його основі. За словами nvidia, підтримка dlss в тій же alan wake remastered, реліз якої запланований на 5 жовтня, забезпечить підвищення частоти кадрів до двох разів при дозволі 4k.

Виробник також додав 10 нових оптимізованих профілів налаштувань geforce experience для наступних ігор: bravely default ii, deathloop, grit, icarus, myst (2021), nba 2k22, pathfinder: wrath of the righteous, the legend of heroes: hajimari no kiseki, twelve minutes, vampire: the masquerade – bloodhunt.

У складі свіжого графічного драйвера присутня нова технологія dlaa (deep learning anti-aliasing) – згладжування з використанням алгоритмів штучного інтелекту. Вона працює за тим же принципом, що і dlss, тільки замість підвищення частоти кадрів в іграх через масштабування зображення вона покликана максимально підвищити якість зображення. У поточному вигляді технологія доступна на тестових серверах багатокористувацької гри the elder scrolls online.

З випуском драйвера geforce game ready 472.12 whql компанія також виправила ряд проблем:

  • у watch dogs legion при включенні rebar в грі могли виникати заїкання;
  • battlefield v в режимі directx 12 могла вилітати при включеному hdr;
  • тактова частота графічного процесора при запущеному додатку redshift3d могла зависати на максимальному значенні;
  • після перевстановлення драйвера за допомогою експрес-установки при включеному масштабуванні графічного процесора коефіцієнт масштабування 0,59 x був відсутній в списку дозволів масштабування панелі управління nvidia.

Завантажити графічний драйвер geforce 472.12 whql game ready можна з офіційного сайту nvidia або через додаток geforce experience.