It seems like uTorrent is already running but not responding що робити

578

Торрент клієнт залишається головним «піратським» сервісом, що робить його незамінною програмою на ПК. Тому, виникає помилка «It seems like uTorrent is already running, but not responding» вимагає негайного вирішення. З нею стикаються користувачі при оновленні торрента або його запуску.

Переклад помилки та її причини

Буквальний переклад помилки означає «Схоже Торрент вже працює, але не відповідає». Щось блокує роботу утиліти. Це можуть бути запущений процес оновлення, сторонні програми, антивіруси, помилки в самій версії торрента, несумісність з Windows.

Помилка при запуску Торрент

Виправляємо проблему запуску

Незважаючи на простоту застосування, проблеми в його роботі виникають частенько. Ми зібрали кращі рішення, які слід виконати в першу чергу. Починаємо, як завжди, з самих простих.

Рестарт ПК

Просте виконання рестарту ПК, часто допомагає вирішити помилку. При довгій роботі однієї сесії Windows без перезавантаження виникають багато багів, забивається кеш, все це усувається перезапуском системи.

Диспетчер завдань

У ньому потрібно відшукати процес uTorrent в меню «Процеси». Через праву кнопку клікніть по «Завершити дерево процесів». Почекавши деякий час, повторіть запуск торрента.

It seems like uTorrent is already running but not responding що робитиЗакриття uTorrent через Диспетчер завдань

Версія утиліти

Не кожна версія Torrent володіє стабільною роботою. Як варіант, деинсталлируйте свою версію програми. Зайдіть на офіційний сайт торрента і скачайте нову версію утиліти. Якщо остання версія також видає помилку «It seems like uTorrent is already running, but not responding», тоді зробіть відкат. Тобто, скачайте Torrent випущений кілька років тому (легшу версію).

Софт

Якщо за останні дні ви інсталювали новий софт, то видаліть його. Конфлікт між програмами може провокувати збої. Особливо виконайте перевірку через PUP-сканери (Malwarebytes, AdwCleaner). Додатково вимкніть захист антивірусу, так як при запитуванні виходу в інтернет торрент блокується через підозри на шпигунську діяльність. Додайте клієнт в список довірених програм.

It seems like uTorrent is already running but not responding що робитиПрограма AdwCleaner для перевірки на віруси

Реєстр

Можливо, засмітився і почав валитися реєстр. Від його роботи залежить багато чого, в тому числі і торрент. Рекомендується за допомогою CCleaner відремонтувати даний параметр в ОС. Альтернативою стає Advanced SystemCare. Для досягнення найкращих результатів проведіть повне сканування комп’ютера на наявність помилок.

It seems like uTorrent is already running but not responding що робитиПеревірка реєстру через CCleaner

Оновлення

Вимкніть оновлення в торенте. З-за них програма часто відмовляється нормально працювати, так як оновлення встановлюються не коректно. Краще видаляти стару версію і вручну завантажувати нову з офіційного сайту, коли виникла необхідність удосконалити свій торрент.

Форум

Зайдіть на: https://forum.utorrent.com/. Це офіційний форум Torrent. Тут можна не тільки знайти готові нові відповіді, але і поцікавитися щодо вашого випадку у інших користувачів.

Висновок

Такі рішення повинні допомогти у виправленні даної проблеми. Як показує практика, найчастіше збій викликаний конфліктом запущених процесів в тлі. Тому, просте відключення через Диспетчер вирішує баг.