Вибираємо домашній компютер

1255

Як вибрати комп’ютер? Цим питанням задаються лише ті, хто купує цей пристрій вперше.

Можна подумати, що сьогодні вже не залишилося сімей, в яких немає цього електронного помічника, але як не дивно такі все ще зустрічаються.

Отже, дана стаття буде цікава в першу чергу тим читачем, хто вважає свої пізнання в області комп’ютерів і відповідної техніки далекими від ідеальних, тобто для початківців користувачів.

Перше, що потрібно запам’ятати Вам, бажаючі придбати комп’ютер, це те, що в даному випадку ціна визначає якість, а якщо бути точніше, то продуктивність Вашого електронного друга.

Тобто, від того, скільки коштує новий комп’ютер, безпосередньо залежить той ресурс, яким він володіє.

Наприклад, потужний ігровий комп’ютер

не може бути рівноцінний офісному з тієї простої причини,

Вибираємо домашній компютер

що він укомплектований більш дорогими компонентами, відеокартою, процесором і тд.

Звідси випливає, що вибираючи комп’ютер, варто виходити з конкретної потреби, плануючи бюджет покупки.

Насправді, вибрати продуктивний комп’ютер у наші дні набагато простіше, ніж якихось п’ять-десять років тому, адже сьогодні навіть простенький офісний комп’ютер «витягне» ігри для яких раніше був потрібний потужний комп’ютер.

Вибираємо домашній компютер

Але не гри єдині є визначальним базисом «профпридатність» ПК, в деяких випадках потрібно свого роду робоча конячка, здатна працювати довго, підтримувати сучасні програми, не давати збоїв і коштувати трохи.

Якщо ви не готові витрачати 40-50 тисяч на купівлю комп’ютера, оснащеного одними з передових комплектуючих, але в той же час не хочете обмежувати себе в плані продуктивності, є варіант замовити збірку комп’ютера.

Вибираємо домашній компютер

Складання комп’ютера на замовлення, послуга далеко не нова і практикується практично у кожному великому комп’ютерному магазині, як правило, вона здійснюється за окрему плату, але не надто високу.

Відмінність індивідуальної збірки від покупки готового рішення полягає в тому, що ви можете задати точні параметри пристрою, вказати ціновий діапазон або вибрати улюбленого виробника комплектуючих.

Цей варіант, як правило, вибирають люди,

Вибираємо домашній компютер

розбираються в комп’ютерній начинці і различающие виробників заліза.

Знайти їх можна серед своїх знайомих або просто зайшовши на форум комп’ютерників в інтернеті.

Що краще придбати комп’ютер в зборі або зібрати по частинах? Відповісти на це питання однозначно не можна, деякі брендові збирачі, такі як ACER,ASUS,HP і інші,

Вибираємо домашній компютер

надають всілякі бонуси при покупці комп’ютерів їх складання.

Це може бути всіляке безкоштовне ПО, начебто антивірусної програми, або чогось схожого.

Але в даному випадку існує вірогідність, що ви зіткнетеся з деякими обмеженнями, наприклад захистом від встановлення неліцензійної операційної системи або відсутністю можливості подальшого апгрейду машини. Відповідно всього цього ви уникнете, якщо вирішите зібрати комп’ютер самостійно.