Dell Latitude 14 захищений ноутбук для екстремалів

327

Незважаючи на те, що якісні ноутбуки сьогодні виробляє величезну кількість відомих і не дуже комп’ютерних компаній, сегмент захищених ноутбуків залишався прерогативою лише декількох виробників.

В той же час і нові моделі такої техніки з’являються значно рідше, ніж, ніж їх звичайні офісні «побратими».

Основне завдання таких ноутбуків — це суворі армійські будні, участь у рятувальних операціях, робота на будівництвах і в інших екстремальних місцях.

Новий захищений ноутбук Dell Latitude 14 виглядає, як прибулець з 90 – х. Він має дуже товстий корпус, невеликий тачпад і спеціальну ручку для того, щоб його можна було зручно переносити. Однак, це тільки зовні.

Всередині у нього досить потужна начинка, яка дасть фору багатьом комп’ютерним «побратимам».

Dell Latitude 14 захищений ноутбук для екстремалів

Перше, що необхідно відзначити, що Dell має кілька класів захисту. Йому не страшний пісок, вода. Його можна без побоювання упускати на підлогу з висоти до 2 метрів.

Зовні корпус ноутбука нагадує невеликий чемоданчик, який можна швидко розкласти в будь-якому місці. Клавіатура має підсвічування.

На вебкамере 14 дюймового дисплея є захисна шторка, яка її забезпечує додатковий захист.

Зрозуміло, такого пристрою не зашкодить і додаткова безпека. Тому, ноутбук забезпечений біометричним сканером від Broadcomm.

Dell Latitude 14 захищений ноутбук для екстремалів

Всі порти Dell Latitude 14 ретельно прикриті особливими дверками – заглушками з замками, які запобігають їх закриття.

Всередині є м’яка прокладка, що забезпечує додатковий захист роз’ємів.

Що стосується внутрішньої начинки захищеного ноутбука, то й вона на висоті. Так, основним мозком девайса є Intel Core i5 – 4300U з двома обчислювальними ядрами і графічною підсистемою GeForce GT 720М (2 Гб пам’яті).

4 гігабайти оперативної пам’яті забезпечують середню продуктивність пристрою (адже захищений ноутбук всього лише робоча конячка, а не насолода геймера або програміста).

Dell Latitude 14 захищений ноутбук для екстремалів

Для більшої безпеки даних тут встановлено 128 Гб SSD. З бездротових мереж Wi – Fi і Bluetooth.

Обсягу девятиячеечного акумулятора вистачає на 10 годин роботи. На сьогоднішній день, Dell Latitude 14 – це один з кращих ноутбуків для тих «спеців», яким необхідна екстремальна захист для гаджета.