Падіння курсу ефіру не вплинуло на ціну відеокарт в рф – geforce rtx 2060s коштує 103 000 р

26

Всі знають про те, що відеокарти дорожчають, що напівпровідниковий криза разом з майнер привів до неймовірного дефіциту графічних чіпів, а перекупники завжди готові запропонувати вам потрібний товар втридорога. Все це велика тема для будь-якого, хто сьогодні хоче купити швидкісну відеокарту, але не може цього зробити з цілком логічних причин. І все ж, наскільки все погано? може бути є якісь варіанти? що до останніх, то звертайтеся в наш матеріал, де ми намагаємося знайти альтернативу geforce rtx 3060. Ну а зараз наочно вивчимо, реальний ціни на російському ринку.

Щоб у вас не було ніяких ілюзій щодо тяжкості сформованого положення, пропонуємо відразу ж почати з geforce rtx 2060 super. Чули про те, що nvidia готує версію geforce rtx 2060 на 12 гб з чіпом від старшої версії? за скільки ви сподіваєтеся її купити, якщо geforce rtx 2060 super коштує 103 000 рублів? питання риторичне, адже немає ніяких сумнівів, що майнер з великим задоволенням куплять всі надійшли на ринок відеокарти, а залишки з’являться в магазинах за 110 тисяч і дорожче. Якщо ви не розумієте, чому раптом майнер так цікава стара geforce rtx 2060 super, то ми б хотіли вам нагадати, що вона має показник хешрейта 45 mh/s і не включає ніяких блокувань nvidia lhr.

Та ж geforce rtx 3060 ti здатна розганятися до 60 mh/s, але в продажу тільки урізані версії, тому отримати на такій карті сьогодні більше 45 mh/s вкрай складно. Саме тому різниця в ціні між geforce rtx 2060 super і geforce rtx 3060 ti становить всього пару тисяч рублів. Ви ж не думали, що такі відеокарти сьогодні беруть геймери?

Якщо ви чули нові одкровення лізи су про те, що майнер не беруть відеокарти radeon останнього покоління, то вам буде корисно дізнатися про ціну radeon rx 6600 xt: 82 000 рублів цілком стерпно за 33 mh/s. В даному випадку вже нікого не хвилює, що вона швидше geforce rtx 3060, ціна на яку стартує з 86 тисяч рублів, адже все вирішують саме показники в майнінг ефіру.

На солодке geforce rtx 3080. Врахуйте, що це найпростіша і максимально наближена до еталонної модель. Це означає, що вас чекає гарячий чіп, не найкраща система охолодження і нерозумні 186 000 рублів. Швидше за все, сьогодні такі карти не купують навіть майнер. В самому кінці матеріалу невеликий натяк на хороші новини. Вранці 4 грудня біткоіни впав до 48 000 рублів, потягнувши за собою всі криптовалюта. Ефір також пішов вниз. Якщо ринок буде мляво топтатися на місці, то магазини будуть змушені скидати ціни.