Xiaomi Mi Band 1S продовження популярного трекера

292

Популярність фітнес-трекерів почалася приблизно з появою сучасних смартфонів і підкріпилась фразою «почну худнути з понеділка».

Адже всі ми хочемо кубики на пресі і гладкі м’язи по всьому тілу, а тут раз — фітнес-браслет. Може, він і допоможе нам більше бігати і стрибати? «Зрозуміло, так і буде», — подумало більшість.

З цього часу і почався величезний зліт подібних пристроїв. Звичайно, фішок у фітнес-трекерів багато, але основний посил такий.

Одним з найбільш вдалий рішень в цій ніші стали Xiaomi Mi Band. Коштували вони копійки, функціонал був мінімальним, але цього вистачало.

Він умів заміряти кількість кроків і калорій, витрачений під час пробіжки, стежити за сном і вібрувати на руці, коли приходило нове повідомлення на смартфон.

Xiaomi Mi Band мав різні ремінці, які могли бути кольоровими і силіконовими або шкіряними, які були помітно дорожче навіть самого девайса.

Більш докладний огляд цього баслета ви можете знайти в

статті блогу Купувати чи ні розумний браслет Xiaomi Mi Band

«Мозком» пристрою була маленька залізна капсула, яка і була тим самим головним пристроєм, де всі вважалося.

Компактність, строгість і принцип «нічого зайвого» допомогли Xiaomi Mi Band стати неймовірно популярним по всьому світу. Кількість шлюбу було мало.

І ось через час миру показано друге покоління пристрою: Xiaomi Mi Band 1S. Принципових відмінностей від першого покоління практично немає.

Єдино помітною відмінною рисою новинки став датчик серцебиття. Тобто худнути стане ще зручніше і ефективніше. У новій моделі не з’явився бажаний багатьма дисплей.

Xiaomi Mi Band 1S продовження популярного трекера

Він би зробив роботу трекера і смартфона ще більш зручними. Але наявність дисплея відносило б Xiaomi Mi Band 1S відразу в нішу смарт-годин, де завоювати славу буде не так просто.

Apple, Samsung і Motorola вже випустили свої розумні годинник і по функціоналу вони краще Xiaomi Mi Band 1S. Ціна новинки складає 15$.