Svchost.exe LocalSystemNetworkRestricted вантажить жорсткий диск рішення

887

Особливо цікаві користувачі при роботі з Windows можуть спостерігати наступну картину — процес Svchost.exe (LocalSystemNetworkRestricted) сильно грузить жорсткий диск або оперативну пам’ять. При такому навантаженні комп’ютер може помітно гальмувати, а відсоток споживання пам’яті службою доходить до 50%. Для користувачів з невеликим запасом ОЗП — це велика проблема. Ми розберемося що це таке Local System Network Restricted і як вирішуються проблеми з ним.

Що це за процес

Сама служба Svchost є своєрідним збірником, який об’єднує у собі групу інших процесів. Проблеми перевантаження процесу Svchost.exe (LocalSystemNetworkRestricted) можуть бути викликані різними причинами — запуск служб Windows update, збій підключення до сервера, системні помилки, проблеми зі сторонніми програмами. Часто джерелом навантаження виступає наявність вірусів на ПК. У Windows 10 цей процес позначений як «Вузол служби локальна система».

Навантаження із-за Svchost.exe (LocalSystemNetworkRestricted)

Як відключити цей процес

Просто закрити сам процес не вийде, він включає в себе кілька інших, і буде постійно активізуватися при завантаженні Windows. Відключати всі по одному теж нудна робота. Ми зібрали кілька слушних порад, застосувавши які, ви знижуєте навантаження на систему.

 • Перевірте список активних завдань у цьому Svchost.exe в описі користувача повинно бути зазначено лише Система, NETWORK і LOCAL SERVICE. Розташовуватися ці файли повинні System32, або SysWOW64. Все інше можна розцінювати як віруси, і якщо у вас такі є, тоді краще зупинити їх, а Windows слід терміново перевірити на віруси. Застосуйте як встановлений антивірус, так і сканер (AdwCleaner, Dr. Web Cureit! та ін).
 • Для більш досвідчених користувачів раджу використовувати програмку Process Explorer. З її допомогою можна точно визначити багато параметрів по окремих служб і їх складовими (частку завантаження, розташування, команди відключення та ін). Детальніше про її використання дивіться в Мережі.

  Svchost.exe LocalSystemNetworkRestricted вантажить жорсткий диск рішенняПрограма Process Explorer

 • Також слід відключити одну з найбільш проблемних служб Windows update (). Вона при будь-якій зручній можливості навантажує користувача. У Windows 7 це зручно зробити через панель керування, а в десятці відкрийте список служб.

  Svchost.exe LocalSystemNetworkRestricted вантажить жорсткий диск рішенняВідключення служби Windows update

 • Теж саме слід зробити зі службою Superfetch. Це додаток для покращення продуктивності, яке частенько лише довантажує ПК.
 • Також бажано виконати очищення і пошук проблем у системі. Запустіть командний рядок (з-під адміна) і виконуєте по черзі дві команди: DISM.exe /Online /Cleanup-image /Restorehealth і sfc/scannow. Такі операції дуже ефективні в десятці.
 • Не варто виключати можливість впливу сторонніх програмок і їх фонових процесів. У такому випадку варто перевірити стабільність роботи комп’ютера пр чистому запуску. Якщо ОС буде працювати без перевантажень, тоді зносити все зайве. Ось відео-інструкція по завантаженню такого режиму. Для сімки і десятки процес однаковий.
 • Висновок

  Служба Svchost.exe (LocalSystemNetworkRestricted) може стати великою проблемою при невеликому об’ємі ПАМ’ЯТІ. Якщо гальмування через Network Restricted починаються після запуску ПК і тривають деякий час, тоді уважніше поставтеся до третього пункту.