Фоторедактор Teleport онлайн на компютері

228

Всім привіт! У нашій невеликій оглядовій статті ми розповімо про нову мобільну програмці — Teleport фоторедактор майбутнього, яка за пару днів підірвала соціальні мережі Instagram і Вконтакте своїми яскравими колажами. Ми покажемо як при бажанні запустити це додаток на комп’ютері, але все так само використовувати онлайн, тобто викладати оброблені фото.

Що таке Teleport і як вона фарбує?

Мобільний додаток Телепорт — це незвичайна програма, яка змінює колір волосся і створювати дивовижні колажі. Зміна відтінків зачіски — є відмінною фішкою програми. Але крім можливості змінювати свій колір зачіски, також є інші цікаві фільтри зміни заднього фону. Завдяки вже популярної технології нейронних мереж, фільтр лягає дуже рівно, а сама фотографія не особливо втрачає в якості.

Оброблене в Teleport зображення

Сама програма має англійський інтерфейс, проте, орієнтуючись на велику кількість подібних редакторів, вам буде не складно розібратися що до чого. Також ви повинні зробити фото — накласти ефект і відправити в соцмережі (Instagram або Фейсбук). До кожного знімку є підпис: водяний знак додатка.

Скачать Android-версію Teleport ви можете безпосередньо з Play Market, а версію для Айфона на сторінці в iTunes.apple.com. Щодо Windows Phone начебто тиша.

Як використовувати Телепорт на ПК онлайн

Сама програмка доступна у версіях Android і iOS. На жаль, прямої онлайн-версії даної програмки немає, тобто в браузері вам не вдасться відкрити Телепорт окремим сервісом і обробити там знімок. Але все ж запуститися можна, для цього потрібно завантажити Адроид емулятор — Nox App Player. Далі я пунктами опишу що робити, а ви вирішите, варто чи ні так старатися з-за пари знімків.

 • Для початку, з офіційної сторінки вантажимо сам емулятор — ru.bignox.com.
 • Установка сама звичайна, головне перегляньте ліцензійну угоду перед самим запуском.
 • Після запуску, вам слід внести свої дані облікового запису Google. Це потрібно для роботи з сервісами Плей Маркету. Все як на телефоні.
 • Після того, як вся настройка завершена — заходимо в Маркет і завантажуємо звідти сам Teleport. Взагалі, тут не буду багато розписувати, що все аналогічно смартфонам.

  Фоторедактор Teleport онлайн на компютеріЗавантаження і установка програми через Nox App Player

 • Ось тепер ми підійшли до найголовнішого — запустіть додаток, якщо зображення з веб камери перевернуто, тисніть на кнопку зміни камер. Якість ваших знімків з веб камери не можна порівняти зі смартфонами, тому ви можете завантажити для обробки фотографію. Ось як це можна зробити:

 • Натисніть на опцію «Gallery», під кнопкою «Зйомка».
 • Вам відкриється сховище фотографій. Перенесіть це поле фото з комп’ютера. Після, вийде діалогове вікно зображення New — де слід натиснути «Відкрити».
 • Можливо при першому перенесення потрібно включити рут і перезапустити Нокс — погоджуємося з цим.
 • Після перенесення, знову заходимо в Галерею, вибираємо фото і починаємо фарбувати все підряд :).

  Фоторедактор Teleport онлайн на компютеріНакладаємо фільтр з різними кольорами Nox Player

 • Якщо ви хочете безпосередньо розшарити в інші мережі, тоді вам потрібно встановити і їх Nox.
 • Дістати ж збережений знімок складніше:

 • Тут потрібно встановити файловий менеджер. Після, шукаємо папку з обробленими фото (за замовчуванням в sdcard — Pictures — Teleport) і перекидаємо її в sdcard — DCIM — .thumbnails.
 • Після йдемо по шляху на комп’ютері C:\Users\Администратор\Nox_share\Image звідки дістаємо зображення.
 • Найпростішим ж буде розкрити вікно емулятора на все і зробити скріншот цієї області.
 • У випадку складнощів у роботі з Ноксом, пишіть в коментарі, буду радий допомогти. Якщо ж ви знаєте більш якісні аналоги цієї програми на комп’ютер (крім фотошопу), також прохання вказати про них нижче.