Точка входу в процедуру SteamInternal_CreateInterface не знайдено

668

При спробі запустити, або встановити гру, користувач може отримати досить неприємну помилку «Точка входу в процедуру SteamInternal_CreateInterface не знайдена в бібліотеці steam_api.dll». Крім цієї процедури, може бути вказана й інша: SteamInternal_Contextlnit. Сьогодні ми розпишемо всі причини даного збою, а також всі можливі шляхи його вирішення.

Причини помилки

Отже, найчастіше проблема може виникати при запуску через Steam наступних ігор GTA5, PES, CS:GO, Garry’s Mod. Поява збою безпосередньо пов’язане з піратськими версіями, тому як в ліцензії цієї помилки практично немає. Вся справа в тому, що антивіруси і Захисник Windows 7/10 вже давно включають в себе опцію блокування файлів, завантажених незахищеним шляхом, або з відсутньою цифровим підписом. Наприклад, ви грали у свою ГТА 5 без проблем, а потім відновили свою збірку Windows, або встановили якийсь патч і отримали на виході баг.

Точка входу в процедуру SteamInternal_CreateInterface не знайдено

Вся справа в тому, що криворукі розробники піраток не можуть правильно прошити бібліотеку steam_api.dll (steam_api64.dll), намагаючись обійти захист Стима. Будь актуальний антивірус відразу ж побачить вірусну активність вшитих таблеток і заблокує їх при установці. Ось так і йде війна: одні придумали нову таблетку, інші придумали як її виявити і заблокувати.

Як вирішити проблему?

Очевидно, що першим рішенням буде переустановка гри. Попередньо відключіть (краще видаліть) ваш антивірус і захисник Windows. Ось невелика і покрокова інструкція по запуску проблемних ігор:

 • Спочатку я коротко відзначу, що б виключити всі сторонні чинники, ваша система повинна мати актуальні KB-апдейти. Бажано мати на комп’ютері останні оновлення Microsoft Visual C + + і .NET Framework. Якщо у вас система x64, то обов’язково перевірте наявність обох версій візуалізатора (x86 і x64).
 • Видаліть саму гру.
 • Обов’язково перевірте ПК на наявність вірусів, крім попередньо встановленого антивіруса застосуйте сканери, типу AdwCleaner або MalwareBytes. Після всіх чисток застосуйте CCleaner і виконайте там дві опції — «Очищення» і «Реєстр».

  Точка входу в процедуру SteamInternal_CreateInterface не знайденоПрограма очищення CCleaner

 • Після зачисток всіх, вимкніть повністю всі екрани захисту (антивірус, Захисник WIndows).

  Точка входу в процедуру SteamInternal_CreateInterface не знайденоВідключення Захисника в Windows 10

 • Запускайте установку гри.
 • По ідеї, ці прості кроки допомагають вирішити помилку. Після завантаження перезапустіть комп’ютер і перевірте наявність бібліотеки steam_api.dll в папці System32 і SysWOW64. Якщо її там не буде, завантажити з мережі перевірений файл вашої розрядності, наприклад, ось ця бібліотека для x32, а от файл під x64. Скиньте в папку і зареєструйте його, або перезавантажте ПК. Багато хто відзначає, що бажано перевстановити і сам Стім, ніби оновляться файли і бібліотеки при цьому.

  Якщо ліцензійна гра

  Буває і так, що помилка процедури SteamInternal_CreateInterface з’являється в ліцензійній грі. В такому випадку, перевірте також попередні пункти і додатково виконайте наступне:

 • Перевірте зону карантину антивіруса, якщо там будуть ігрові файли (орієнтуйтеся по розташуванню), додайте їх до виключення.
 • У Стиме стандартно перевірте цілісність кеша.
 • Змініть розташування ігровий папки, залиште тільки латиницю в дорозі.
 • Багатьом допомагає створення другого користувача на комп’ютері і запуск гри з під нього. Інформації щодо її створення в інтернеті безліч.
 • Висновок

  Поява помилки «Точка входу в процедуру SteamInternal_Contextlnit не знайдена» не є критичною проблемою і має вирішуватися відключенням блокуючих програм. В крайньому випадку, зверніть увагу на якість своєї збірки Windows, якщо ви потрапили на зібраний школярем образ, то краще пошукати більш надійні та перевірені джерела. Бажано ставити чистий образ (без домішок, старих драйверів і т. д).