Android tv, нарешті, зробить всіх користувачів рівноправними. Незабаром тут з’являться персоналізовані профілі користувачів (оновлено)

30

Стаття від 12.10.2021: з моменту своєї появи в 2014 році android tv стала помітно краще і зручніше у використанні, проте тут досі є одна серйозна проблема, що була в цій системі спочатку.

Незважаючи на те, що система підтримує кілька облікових записів, управляє всім все одно головна обліковий запис. В результаті смаки і переваги кожного окремого користувача впливають і на всі інші облікові записи. І тепер, через багато років в google, нарешті, вирішили виправити це, додавши в google tv персональні профілі, які стануть гарантією того, що ваші рекомендації, обране і навіть голосовий асистент будуть персоналізовані для кожного користувача.

профілі google tv можуть бути додані в будь-який обліковий запис google, з якого виконаний вхід на пристрій, і кожен з них отримає свої персональні рекомендації по фільмах і серіалах, а також індивідуальний список перегляду для того, що ви хочете подивитися пізніше.

Профілі можна буде переміщати разом з обліковими записами між пристроями, тому все згадане вище буде синхронізуватися, якщо ви користуєтеся декількома пристроями google tv. Сюди також входять додатки та облікові дані для входу. Точно так само асистент google відповідаючи на ваші запити буде використовувати поточний профіль, а не основний обліковий запис. Це означає, що якщо ви запитаєте у нього» що мені подивитися«, ви отримаєте рекомендації з урахуванням ваших уподобань, а на запит» покажи мені мій день ” вам нададуть інформацію про ваші майбутні події.

При цьому youtube і інші додатки google будуть автоматично переключаться на активний профіль і вам не доведеться вручну перемикати акаунти для кожної програми, якими ви користуєтеся.

Контент, придбаний в google play, також буде прив’язаний до вашого активного профілю, що є кращим способом оплати, але при цьому він поширюється через бібліотеку, тому кожен може отримати доступ до всього.

На жаль, сторонні програми в даний час не зможуть реагувати на перемикання профілю, тому вам все одно доведеться вибирати аккаунт вручну в таких сервісах, як, наприклад, netflix або amazon prime.

Дитячі профілі залишаться, і ви зможете як і раніше керувати ними через family link. При цьому вони також отримають всі функції персоналізації, як і звичайні нові профілі google tv.

Google також поліпшить і зовнішній вигляд системи, додаючи “зручні картки” з інформацією, пов’язаною з активним профілем. Вони будуть включати в себе погоду, новини, першими всі ці нововведення отримають користувачі chromecast with google tv, а потім з’явиться і на телевізорах з google tv на борту sony і tcl.

додано 06.11.2021:

Як повідомляє джерело, додавання в google tv персоналізованих профілів користувачів було відкладено. Якщо раніше очікувалося, що нові можливості стануть доступні користувачам пристроїв з цією операційною системою на борту в листопаді, то тепер стало відомо, що це трапиться пізніше.

Представник компанії google айві хант заявила, що індивідуальні профілі стануть доступні масово “в найближчі місяці”.

схожі матеріали: