Pix2pix малювати онлайн на ПК

1742

За останні роки штучні нейронні мережі справили величезний прорив у світі IT. На мобільних платформах високу популярність придбали програми і фоторедактори на основі нейромережі. Сьогодні ми познайомимося з новим розважальним сервісом — Pix2Pix, збудованим на технології комп’ютерної нейромережі. Ми розповімо де і як можна завантажити і запустити цей сервіс, що б малювати онлайн.

Що це таке?

Сервіс Pix2Pix — це ігрова програмка, яка на основі начерків створює реалістичні зображення. Так, ви можете намалювати від руки портрет, а програма в момент видасть вам відредаговане фото. Ви зможете малювати котів, фасади будівель, взуття, сумки.

В основі успіху пикступикс лежить колосальна робота: учасники проекту обробили понад 100 тис. фото для навчання нейронної мережі. Звичайно, даної технології ще далеко до ідеалу — частенько, створені образи являють собою ні що інше, як персонажів жахів. Але з такими темпами розвитку Pix2pix піде далеко і можливо скоро буде застосовуватися в поліції, під час складання фотороботів.

Фотогенератор особи в Pix2Pix

Де і як запустити онлайн?

Отже, якщо ви хочете оживити свої творіння, тоді милості прошу ось на цю сторінку — affinelayer.com. Тут ви зможете помалювати кішок, будівлі, сумки та взуття. У використанні тут все просто: тиснемо «Clear», після малюємо образ і натискаємо «Process». Не дорослим, так дітям піде грати.

Pix2pix малювати онлайн на ПКНамагався створити миша

На жаль, азарту і запалу з цим сайтом надовго не вистачить — всім хочеться створювати портрети людей, а цієї опції на ньому немає. Мені самому хотілося намалювати саме людини, тому довелося поритися в буржунете, де мене чекало розчарування. Як я зрозумів, на офіційному сайті фотогенератора йдеться: сервіс закритий через те, що великий потік користувачів перенавантажують сервери сайту. Досить дивно, як на мене! Тимчасово це чи ні — невідомо. Можливо зараз ПиксТуПикс будуть допрацьовувати, що б надати вже кінцевий продукт, де будуть платні опції.

Це буде цікаво! Раніше ми вже писали про технології нейронних мереж. Перегляньте наші матеріали про програмці для зміни кольору волосся — Teleport і класному додатку FaceApp Online.

Грати Pix2Pix на ПК через емулятор

Я вирішив не здаватися і запустити фотогенератор через емулятор Android додатків — Nox App Player 5. По моєму, поки це один з найкращих емуляторів для Windows. Ось як це зробити:

 • Проходимо на офіційний веб-сайт емулятора, де завантажуємо його інсталл. До речі, нещодавно вийшла версія 5, де виправлено багато помилок і недоліків.
 • По установці немає нічого нового — все стандартно, слідуючи за Майстром. Тільки одне зауважу — уважно дивимося в лицензионку, там потрібно буде зняти галочки.
 • Після запуску Нокса, вам запропонують активувати ваш обліковий запис Google, що дозволить вам качати з Маркету.
 • Далі все по стандарту — заходимо в Плей Маркет і качаємо.
 • Pix2pix малювати онлайн на ПКПсевдо програми в Play Market

  На жаль, тут мене чекало розчарування. Представлені в Маркеті клони програми лише наближено нагадують Pix2Pix. Навіть оцінки від користувачів про це свідчать. Наприклад, однойменна програмка мене відразу перекинула на відключений сервіс. Вообщем тут пробуйте, шукайте.

  Висновок

  Вообщем, якщо ви хотіли створити своїх монстрів і зомбі, то доведеться почекати. Як я вже сказав, можливо скоро буде запущений оновлений генератор малюнків, який дозволить пограти уяві. Ще хотілося б нагадати — в мережі достатньо посилань для скачування на ПК цього фотогенератора. Але не варто поспішати, я особисто спробував завантажити кілька, а там приховано рекламне ПЗ і всякі Аміго браузери.