Помилка при запуску програми 0xc0000142 в iTunes 12.7 — рішення

268

При спробі встановити програму iTunes на комп’ютері, користувач отримує збій «Помилка при запуску програми (0xc0000142)». Таким чином, до великої кількості помилок, якими грішить тунець, додався ще один. Помилка виникла після оновлення програми за версією 12.7. Сьогодні ми розповімо про причини збою і всіх нормальних рішеннях цієї помилки.

Причини збою установки

Можна звичайно видалити до біса тунець, все почистити і завантажити попередню (більш стабільну) версію 12.6. Але в цій ситуації виникає інша проблема — версія iTunes 12.6 не працює з iOS 11, тому цю ідею залишимо. До речі, парадокс: сам тунець (12.6) постійно пропонує оновлення прошивки до одинадцятій версії, але з нею працювати не вміє.

Помилка встановлення Айтюнс з’являється в Windows 7, 8 і 10

Насправді, розробники не дають ніякого пояснення з цього збою. Причому відповідальність за збій не беруть на себе ні Apple, ні в Microsoft. Незрозуміла і системність проблеми, тому як на одному ПК тунець запуститься як треба, а на іншому ви отримаєте помилку 0xc0000142. Дивно те, що це будуть ідентичні збірки з оновленнями. Аналізуючи деяку інформацію, можна зрозуміти, що Windows блокує деякі бібліотеки і навіть служби від Apple, з незрозумілих причин.

Виправляємо помилку 0xc0000142 в Айтюнс

Як ми вже сказали, знайти конкретне джерело складно, тому багато варіанти, по суті, можуть бути лише напівзаходами, або взагалі не працювати. Ось всі поради, які більш менш описуються логікою і особистим досвідом користувачів:

 • Змініть часовий пояс, залишивши ті ж цифри, але помінявши міста. Зайдіть в «Настройки дати й часу» — зніміть автоматичне визначення — виставте вручну інше місто у вкладці «Часовий пояс». Наприклад, Москва (UTC +3:00) на Стамбул (UTC +3:00). Якщо перший раз не вийшло, пробуйте інші міста. Після цього запустіть установку Айтюнс.

  Помилка при запуску програми 0xc0000142 в iTunes 12.7 — рішенняЗміна часового поясу найчастіше допомагає при помилці 0xc0000142 в iTunes

 • Якщо помилка виникає при спробі оновлення версії, то краще начисто встановлювати новий iTunes. Видаліть стару версію, все супутнє ЗА від Apple, в кінці зачистите всі CCleaner. Тільки після цього ставте актуальну програму 12.7.
 • Перегляньте, що б перед запуском інсталлірованія була запущена служби Apple Mobile Device Service. З незрозумілих причин, Windows може її примусово зупиняти. У списку Служб відшукайте її і поставте тип запуску «Автоматично», а стан — «Запустити».
 • На комп’ютері повинні бути всі редистрибутивы візуалізатора Microsoft Visual C++. Завантажте всі версії (з 2005 по 2015), бажано встановлювати як x86, так і x64 розрядні пакети. Те ж саме можна сказати про актуальний DirectX і всі версії .NET Framework.
 • Скачайте інсталяційний файл iTunes64Setup і розпакуйте його в окрему папку. Після, для кожного пакету окремо встановіть Сумісність і Запуск від адміністратора властивості. Пробуйте по черзі їх встановлювати.

  Помилка при запуску програми 0xc0000142 в iTunes 12.7 — рішенняРозпакований экзешник iTunes64Setup

 • Висновок

  Якщо ви не хочете втрачати час, або жоден з варіантів не допоміг — просто переустановите Windows. Якщо у вас сімка, то давно пора переходити на десятку. Цей крок є більш радикальним, але, судячи з відгуків, допомагає. Хочеться вірити, що з виходом патчів, або новою версією тунця, помилка запуску програми 0xc0000142 буде вирішена, так як абсурдність її появи реально напружує.

  Будь ласка, напишіть в коментарях, який спосіб допоміг вам, що б інший читач міг швидше зорієнтуватися.