Збірник grand theft auto: the trilogy – the definitive edition офіційно анонсований

45

Сьогодні компанія rockstar games нарешті офіційно анонсуваласборник grand theft auto: the trilogy – the definitiveedition , до складу якого увійдуть перероблені версії трьохкультових ігор серії. Прем’єра збірки відбудеться на playstation 5, xbox series, playstation 4, xbox one, switch і pc (rockstar gameslauncher) в 2021 році, версії для ios і android надійдуть в продажув 2022.

Grand theft auto: the trilogy – the definitive edition включатиме grand theft auto iii, grand theft auto: vice city і grandtheft auto: san andreas, облагороджені в графічному плані і сточки зору геймплейних механік. Незважаючи на зовнішні зміни,розробники обіцяють, що ігри збережуть класичний фірмовийстиль і незрівнянні відчуття від оригінальних проектів. Збірник приурочений до 20-річного ювілею з моменту виходу grand theft autoiii, який відбувся 22 жовтня 2001 року на playstation 2.

Також компанія rockstar games заявила, що наступного тижня всі версії ігор grand theft auto iii, grand theftauto: vice city і grand theft auto: san andreas будуть видаленинавсегда з цифрових магазинів .