88005500770 — що за організація, чий номер?

506

Нав’язливий сервіс фінансових організацій, дзвінки колекторів і німі дзвінки – все це стало атрибутами повсякденного життя. Кожен абонент хоч раз стикався з подібним спамом, тому насторожено відноситься до невідомих входять. До вас намагається додзвонитися з номера 88005500770? Ми розповімо – чий це номер телефону і за якою організацією закріплений? Варто відповідати чи можна сміливо додавати дзвонить у чорний список? Давайте розберемося.

Що за телефон?

8 (800) 550-0770 – єдиний телефон колл-центру Пошта Банку. Чисто технічно номер закріплений і належить Літо Банк, який перереєструвався, і тепер носить назву «Пошта Банк». Телефон є офіційним і вказано як основний на головному сайті банку. Дзвінки здійснюють як менеджери відділу продажів, так і звичайні оператори по роботі з клієнтами банку.

Номер +7 (800) 550-0770 належить Пошта Банк

Абоненту пропонують різні види послуг і, зокрема, кредити і карти банку. Оператор може запропонувати пройти опитування, але в переважній більшості випадків з цього номера обдзвонюють співробітники відділу продажів, які пропонують:

  • різні види страхування;
  • кредитні карти на різних умовах;
  • вклади та ощадні рахунки;
  • спец пропозиції для пенсіонерів та особливі умови партнерства з банком.

Після попадання в базу викликів банку, з кімнати +7 (800) 550-07-70 будуть здійснюватися регулярні дзвінки, які можуть принести дискомфорт. Про виклики у свята, вечірній і нічний час інформації немає, тому можна говорити про дотримання елементарних етичних норм.

Брати чи не брати трубку?

Жодних наслідків спілкування з оператором або менеджером відділу продажів не буде. Якщо є час, і вам цікаві подібні послуги, то можна ознайомитися з пропозиціями. Приймати рішення рекомендується після ретельного зважування умов, так як багато хто вважають кредитний договір невигідним.

Якщо ви не зацікавлені в отриманні кредиту та інших продуктів від Пошта Банк, то цілком раціональним рішенням буде занесення в чорний список або просте ігнорування викликів. Зверніть увагу, що оператори не самі вибирають ваш номер з бази, тому немає сенсу зривати на них злість і грубіянити. Ввічливо відмовтеся або просто ігноруйте.

Відгуки про дзвінки з 88005500770

Якщо ви є клієнтом банку, то з цього номера можуть телефонувати представники служби підтримки клієнтів для вирішення робочих моментів. Якщо корисність пропозиції ще є сумнівним, то все оцінюють обдзвін як нав’язливий. Плюс, відзначено низьку якість зв’язку. Цілком логічно, що цей же канал зв’язку може бути використаний для стягнення наявної заборгованості за кредитами.

88005500770 — що за організація, чий номер?Відгуки про дзвінки з номера 88005500770

Звідки у call-центру ваш телефон?

Телефонна база для викликів будь-якого банку складається не тільки з номерів клієнтів. Ось якими способами складається база:

  • купівля готових списків;
  • самостійний пошук номерів на відкритих джерелах;
  • отримання інформації від інших користувачів;
  • збір даних юридичних осіб, інтернет-магазинів і дощок оголошень.

Отримані дані розподіляють між операторами і починається обзвон. Зверніть увагу, що практично в будь-якій базі присутні «мертві» номери, тому після одного підняття трубки абонент вважається чинним, що може означати повторний виклик через якийсь час.

88005500770 — що за організація, чий номер?Дошка оголошень Авіто — частий джерело нових номерів

Як не потрапити в базу викликів?

У більшості випадків користувач сам викладає інформацію про себе у відкритому доступі. Для збору списків абонентів використовуються як боти, здатні оперативно скласти велику базу, так і людський ресурс, швидкість збору даних в цьому випадку в десятки разів нижче. Покупців телефонних баз цікавить актуальна інформація, тому вийти зі списку можна буде в найкоротші терміни.

Що потрібно зробити? Видалити номери телефонів та ПІБ з відкритих джерел (соц мережі, дошки оголошень), зробити номер не читабельним для бота. На жаль, це все, що можна зробити, але цього цілком достатньо. Якщо вам подзвонив співробітник колл-центру, але ви не хочете, щоб це повторювалося в майбутньому, то заявіть про свою недієздатність, несовершеннолетии, статус емігранта або особи, яка не приймає фінансових рішень. Ще один перевірений метод – заявити, що названое ім’я і прізвище не ваші, і ви поняття не маєте, про кого йде мова.

Підіб’ємо підсумки

Тепер ви знаєте, що за організація дзвонить по телефону +78005500770 і який розмова вас чекає. Піднімати трубку або ігнорувати – вирішувати вам. Фактів шахрайства, пов’язаних з цим телефоном немає, тому ви можете не боятися приймати дзвінок або передзвонювати. Зверніть увагу, що з цього номера проходить не тільки дзвінки, але і рішення робочих моментів з клієнтами Пошта Банку.