My Top Apps — що це за програма і як її видалити

611

З недавнього часу нове рекламне додаток My Top Apps активно поширюється на комп’ютерах простих користувачів. У нашій невеликій статті ми розповімо звідки воно взялося і як потрібно правильно видаляти його з ПК.

Що це за програма?

My Top Apps 1.0 — це рекламне програмне забезпечення, яке встановлюється на комп’ютери шляхом партнерського поширення. Програма може бути прихована в ліцензійній угоді іншого софта, також можливе попадання завантаженням у тлі, без всяких галочок.

Крім рекламного ПО, створюються посилання

Сам додаток прив’язане до популярного софту, який закидають на роздачі. Це може бути медіаплеєр, драйвера і навіть простий торрент фільму або гри. Метод такого рекламного поширення не новий, розробники вже давно замовляють розсилку своїх продуктів в маси. Відразу зауважу — My Top Apps не є вірусом, але ось метод потрапляння на комп’ютери вірусний.

Не варто плутати в пошуку дану утиліту з однойменною програмою для комп’ютера, яке відоме з 2012 року. В даному випадку це програма, що показує найбільш популярні додатки на телефоні.

Як видалити My Top Apps

Позбавляючись від подібних програм, слід розуміти, що крім стандартного видалення потрібно застосовувати комплексну очистку Windows. Зробіть все по пунктах, і ви здивуєтеся знайдених вірусів, які працюють у вас в тлі.

 • Через стандартне меню «Видалення програм» зносимо Топ Аппс. Також перегляньте до дати інші невідомі додатки — їх теж приберіть.
 • Завантажте на комп’ютер дві утиліти — чистильник CCleaner і антивірусний сканер Mcafee. За бажанням можна додатково завантажити інший сканер — AdwCleaner.
 • Перед запуском перевірки закрийте всі програми (завершіть працюють у фоні і треї). Також можна почистити папку з тимчасовими файлами: відкрийте опцію «Виконати», туди впишіть %temp%, відкриту папку очистіть.
 • Запускайте сканер — виконайте очистку і перезавантажте ПК. Бажано перевіряти кілька разів.

  My Top Apps — що це за програма і як її видалитиMalwarebytes — один з кращих сканерів

 • Після того, як сканер перестане визначати нові загрози, запустіть CCleaner. Тут виконайте дві опції — спочатку Реєстру, а потім Очищення.

  My Top Apps — що це за програма і як її видалитиДодаток CCleaner

 • Перегляньте налаштування браузера — зайві розширення, плагіни і т. д у кошик. Видаліть з комп’ютера останні завантаження.
 • Такі кроки допоможуть видалити програму My Top Apps 1.0 з комп’ютера повністю, причому будуть підчищені всі місця з небезпечними завантажувачами. В разі проблем пишіть в коментарях.