BLZBNTBTS00000028 як виправити помилку у Battle.Net

742

Деякі користувачі додатки Battle.net можуть зіткнутися з відсутністю підключення клієнта до Мережі — «Не вдається підключитися до служби оновлень Battle.net» (код помилки BLZBNTBTS00000028). Ця помилка з’являється при запуску будь-якої гри, що вимагає наявність даного додатка. Далі ми зібрали всі кращі поради та рішення, які слід перевірити, для відновлення зв’язку з серверами.

Не вдається підключитися до служби оновлень Battle.net

 • Насамперед перевірте ваш IP, можливо ваш провайдер використовує динамічний адресу, або того гірше сірі (заблоковані) за кордоном адреси. Наприклад, я особисто нещодавно змінив провайдера і не зміг увійти в Origin, виявилося — сірі адреси. Довелося переходити назад.
 • Перевірте вихід в батлнет через інший пристрій, підключений до цієї мережі. Якщо зв’язок з’являється, тоді справу в налаштуваннях вашого комп’ютера.
 • Першим ділом скиньте ваш антивірус. Не відключайте, а видаляйте повністю. Використовуйте CCleaner в допомогу, для повного очищення від залишкових папок і файлів. Також відключіть Захисник і Брандмауер брандмауер) вашої Windows і перезавантажуємо ПК.
 • Пройдіть у властивості ярлика вашої гри — де вказана робоча папка в кінці просто допишіть -launch.
 • Якщо не допоможе, тоді слід скинути налаштування мережі. У командному рядку (тільки з-під адміна) виконайте нижченаведені команди.

  BLZBNTBTS00000028 як виправити помилку у Battle.NetСкинути налаштування мережі

 • Спробуйте замість прописаних раніше DNS, прописати гуглівського адреси. Після збереження перевірте, що б галочка з IP версії 6 була знята.

  BLZBNTBTS00000028 як виправити помилку у Battle.NetПропишіть адреси DNS Google

 • Спробуйте змінити IP через спеціальні програмки — ZenMate, HideGard VPN. Після їх активації пробуйте.
 • Перевірте наявність змін у файлі Hosts. Порівняйте з класичним і видаліть все зайве. Додатково можна скористатися AdwCleaner, що б прибрати приховані вірусні погрози на ПК, які викликають код помилки BLZBNTBTS00000028.
 • Оновіть Flash на комп’ютері, батлнету він необхідний.
 • Запустіть Internet Explorer. У його Властивостях (вкладка Підключення) перевірте, що б не було встановлено будь-яких проксі.

  BLZBNTBTS00000028 як виправити помилку у Battle.NetПеревірка налаштувань Internet Explorer

 • Закрийте всі процеси від Battle.Net, пройдіть на диску С в папці ProgramData. Там видаліть папку Battle.Net. Перезапустіть систему, якщо є диск з грою — встановлюємо клієнт звідти.
 • Цілком можливо, що крім вірусів інші програми блокують доступ. Скористайтеся чистим запуском системи і в цьому режимі запустіть завантаження. Ось відео-інструкція, як зробити чисту завантаження.
 • Переустановка

  Передостаннім кроком буде знесення і переустановка все, що пов’язано з Батлнетом та іграми від Блізард. Ну а останнім кроком буде повна переустановка Windows, особливо для тих, хто перейшов на десятку через інсталятор. Справа в тому, що при переході весь сміття залишається в системі (папки, записи реєстру, попередній агент). Форматування і чиста система безумовно допоможуть.

  Як ви зрозуміли помилка BLZBNTBTS00000028 виправляється шляхом смикання налаштувань мережі та очищення від залишкового сміття попередніх версій агента — це дві основні причини бага. Більше робити нічого не доведеться, якщо ви правильно виконали вищеописані вказівки.