FaceApp онлайн — як запустити на компютері

1010

Фоторедактор FaceApp на сьогоднішній день є одним з лідерів в Play Market та App Store. Дивовижні колажі, які можна робити з його допомогою стали дуже популярні в соціальних мережах. Особливою популярністю користується мікс з чотирьох накладених масок — старий, молодий, чоловік або жінка, плюс додавання посмішки. Сьогодні ми розповімо, як можна онлайн редагувати фото в FaceApp, сидячи через комп’ютер.

FaceApp — унікальний онлайн редактор фото, що використовує технологію нейронних мереж і здатний точно накладати складні маски і фільтри, притому якість фото практично не втрачається. Програмка дуже легка і не вантажить систему, але для обробки знімків, потрібне активне підключення до мережі, так як процес накладання масок відбувається на віддалених серверах.

Оброблене в FaceApp фото

Багато хто вже спробували програмку в дію на своїх мобільних пристроях, але от онлайн аналогів на жаль немає. Гідних інтернет ресурсів з подібною технологією редагування я не знайшов. Тому я скористався емулятором. Далі я докладно розповім як робити колажі через Андроїд емулятор для Windows.

Запуск Face App Windows

Отже, першим ділом слід вибрати підходящий емулятор. Вибрати є з чого — BlueStacks, Nox, Andy, Droid4x та інші. Я зробив вибір на безкоштовному Nox App Player. Я вважаю його найбільш простим у використанні, з широкими настройками і хорошою сумісністю. Дивіться, що я робив далі:

 • Заходимо на офіційний ресурс розробника — bignox.com. Завантажуємо звідти інсталл програми Нокс.
 • Установка цілком стандартна, просто дотримуйтесь Майстра установки.
 • При заході в сам емулятор від вас буде потрібно активувати в ньому акаунт Google. Це робиться так само як і на Андроїд девайсах і необхідно для прямого підключення до Плей Маркету.
 • Далі входимо в сам Google Play, через пошук шукаємо і завантажуємо Фейс Ап.

  FaceApp онлайн — як запустити на компютеріУстановка FaceApp через Nox App Player

 • Як редагувати знімки в Nox?

  Після того, як додаток буде завантажено, ви можете робити фото через веб-камеру і обробляти, але з особистого досвіду скажу — краще скидати готові знімки на обробку. Якість знімка на моїй камері в 8 Мп все одно залишало бажати кращого. Я зробив простіше — просто скидав в папку емулятора фото, переміщав її в архів, який висвічується в додатку нижче. Ось що вам слід зробити:

 • Якщо ви встановили Нокс за замовчуванням папка з фото повинна знаходиться по дорозі: C:\Users\Администратор\Nox_share\Image (в Windows 7 в прописуванні шляху, замість Адміністратора вказано ім’я користувача). Скидаємо в цю папку знімок.
 • Також можете просто перетягнути фото у вікно програми Nox Player, після висвітиться меню в якому тиснемо на «Зображеннями».
 • Використовуйте файловий менеджер, завантажений в Ноксі за замовчуванням, або встановіть новий. Я, наприклад, використовував Total Commander.

  FaceApp онлайн — як запустити на компютеріПеренесення знімка за допомогою Total Commander

 • Далі я переніс скинутые знімки з папки — корінь\mnt\shared\Image в директорію скріншотів, вони у мене відразу розпізнавалися в FaceApp — корінь\sdcard\Pictures\Скріншоти.
 • Після цього, можна спокійно працювати зі знімком і робити колажі.

  FaceApp онлайн — як запустити на компютеріРедагування завантаженого знімка

 • Висновок

  Таким чином я зміг редагувати різні фото в FaceApp через комп’ютер онлайн. Оброблені фотографії можете скинути в соціальні мережі, для цього я встановив їх застосування в Nox. Вивести знімок можна і за допомогою банального скріншоту, який якість зображення втрачає незначно.