Лара проти демонів. У мережі з’явилася рання версія перезапуску tomb raider [відео]

40

Розробка ігор-процес складний: по ходу створення чогось путнього автори раз у раз відмовляються від самих різних ідей, як вдалих, так і не дуже. Деякі майбутні хіти з часом змінюються до невпізнання. Саме така доля спіткала ребут серіалу tomb raider.

Нещодавно на youtube виклали ролик з кадрами ранньої версії tomb raider — першої частини нової трилогії, що розповідає про перетворення лари крофт зі звичайної студентки в досвідчену і безстрашну авантюристку. Проект називався ascension і замість більш-менш приземленої історії про виживання на загубленому острові він розповідав страшну історію, по ходу якої ларі довелося зіткнутися з справжнісінькими демонами.

Крім втечі від монстрів, героїня могла подорожувати по відкритому світу на коні, як в shadow of the colossus, і поливати чудовиськ вогнем подібно герою alone in the dark. На жаль (або на щастя), від концепції відмовилися на користь кінематографічного екшену а-ля uncharted. До слова, crystal dynamics вже розповідала про хоррор-версію ребута в інтерв’ю, проте раніше фанатам доводилося задовольнятися лише артами.