Як грати в Playkey безкоштовно без передплати

843

Багато гравці мріють про те, щоб грати в улюблені ігри при максимальній якості зображення, без лагів і вильотів. На жаль, модернізувати комп’ютерну техніку в ногу з часом, не завжди просто і досить дорого. Тим не менше, навіть у гравців з малопотужними системами є можливість насолодитися незабутньою графікою сучасної ігрової індустрії.

У даному матеріалі мова піде зовсім не про способи оптимізації і розгону комп’ютера, а про спеціальний сервіс Playkey. Це новаторська програма вже завоювала безліч шанувальників. На даний момент вже досягнуті добрі результати, але розробники продовжують розвивати своє дітище, щоб забезпечити гравцям кращі умови. Давайте докладніше розповімо, що таке Playkey, і чи можна грати там безкоштовно, не використовуючи підписок.

Playkey.Net – це хмарний ігровий сервіс, що дозволяє грати у важкі ігри, на відносно слабких ПК. Примітно, що гра не запускається на комп’ютері користувача, а на сервері компанії – безпосередньо в хмарі. Іншими словами, користувач грає віддалено, використовуючи своє обладнання тільки для прийому і декодування отриманих даних через клієнт (плеєр). Відразу ж варто сказати, що це вітчизняна розробка, яка також орієнтована на зарубіжних користувачів.

Відьмак 3 через PlayKey

Загалом, робота сервісу виглядає наступним чином:

 • Користувач бачить відео і за допомогою маніпуляторів (мишки, клавіатури, джойстика і т. п.) вчиняє дії.
 • Дії передаються на сервер і обробляються.
 • Користувачеві повертають потокове зображення.
 • Все це займає мілісекунди. Сервіс реагує швидко, що дозволяє гравцеві грати в шутери, гонки і будь-які інші активні комп’ютерні ігри.

  Зверніть увагу, що будь-яку гру ви тут не знайдете, але популярні (GTA 5, Відьмак 3, Dota 2, PUBG, Cs:GO і ін) тут точно є. Запустити свою гру через сервіс також не можна. У ПлейКей відсутні зламані версії читів, патчі, скриптів — про це все можна забути. Але точно можна сказати, що список ігор постійно розширюється.

  Можливі проблеми:

 • Пінг. Деякі провайдери використовують досить довгі магістралі, тому сигнал, перш ніж потрапити на сервіс Плейкей і назад, повинен пройти через Європейські країни чи Америку.
 • Wi-Fi. Творці настійно рекомендують на час гри використовувати дротове підключення (пряме або через роутер), щоб мінімізувати втрату пакетів даних. Примітно, що на даний момент розробники зайняті пошуком рішення, використовує мережі 3G-4G.
 • Низька швидкість інтернету. Для комфортної гри бажано мати мінімум 30 Мбіт/с, а краще – більший тариф.
 • Занадто слабка відеокарта. За фактом, єдине, що потрібно від користувача ПК, це виконати декодування отриманого сигналу. Зрозуміло, старі відеокарти віком 10-15 років на таке не здатні.
 • Чи можна грати безкоштовно і без підписки?

  Насправді, знайти дієвий метод вкрай складно. Причина в тому, що розробники пильно стежать за своїм продуктом і спливли способів злому. Це важливо з огляду на те, що спеціалізованих серверів на території Росії практично немає. За оренду і лізинг потрібно платити серйозні суми, які витрачаються з інвестиційних вкладів. Тому наявні лазівки перекривають оперативно. Тим не менш, можливість пограти безкоштовно є:

   • Радимо пошукати в інтернеті діючі промокоди. За фактом, це єдиний стабільний шанс отримати кілька годин гри безкоштовно.
   • Приєднуйтесь до офіційних пабликам сервісу Вконтакте і FaceBook. Там постійно проводяться акції та розіграші, за участь в яких можна отримати промо-коди з великим ігровим часом.
   • Також рекомендую на офіційному сайті підписатися на розсилку push-повідомлень. По ідеї запит на розсилку повинен вискочити автоматично. Там також буде вся актуальна інформація про знижки та акції.
   • Окремо скажемо про режим демо-ігор, які також надаються безкоштовно. Але вибір там невеликий.

  Як грати в Playkey безкоштовно без передплатиДемо гри надаються безкоштовно

  В мережі, особливо в Youtube дуже багато відео, які пропонують неймовірні і деколи абсурдні рішення. Я пройшовся по багатьом популярним ресурсів — немає нічого доброго.

  Чи є аналоги?

  На сьогоднішній день, ігровий сервіс ПлейКей не єдиний у своєму роді. Є кілька дійсно хороших, аналогічних сервісів:

  • LiquidSky — це закордонний сервіс з великими можливостями і величезним співтовариством. Там також є можливість отримати безкоштовні хвилини ігрового часу, особливо якщо участь в Бета-тестуванні. Там можна заробити до години часу після перегляду рекламних роликів. Природно, в залежності від тарифу можливості гравця розширюються.
  • GeForce NOW — це хмарний сервіс від NVIDIA, на якому вже зараз налічується понад 100 оптимізованих ігор. Але, приміром, таких популярних як GTA V немає. Перший місяць підписки там безкоштовний, але далі вартість складає 649 рублів.