Detected NVIDIA GeForce driver version в Battlefield — як виправити

424

Щоб вичавити максимум від наявного заліза, необхідні оновлені драйвера устаткування та відповідне ПЗ. Актуальні апдейти вирішують не менше, ніж сама відеокарта, наприклад. Якщо перед вами виникла помилка «Detected NVIDIA GeForce driver version 375.63», що повідомляє про наявність нової версії драйверів, то виправити її досить просто. Дана помилка може виникати при запуску ПК, деяких ігор і програм.

Чому спливає віконце?

Дослівно, система виявила, що вийшли нові драйвера відеоадаптера, і просить встановити їх, щоб забезпечити стабільну роботу операційки. Установка оновлених пакетів покращує роботу плати, що позитивно відбивається на її продуктивності. Повідомлення часто виникає при старті ігор, які розраховані на більш нові пакети оновлень для обладнання наприклад, Battlefield 1.

Помилка «Detected NVIDIA GeForce driver version» Battlefield

Здавалося б, ситуація досить стандартна, але не всі користувачі знають, як правильно виконати цю просту процедуру. Зробити це просто. Для цього потрібно виконати кілька нескладних дій.

 • Якщо у вас сімка, тоді завантажуємо останню версію драйвера тільки з офіційного сайту. Ця версія вказана в помилці, як втім і сайт, будьте уважнішими.
 • Далі запускаємо «Диспетчер пристроїв».
 • Знаходимо «Відеоадаптери», зі списку вибираємо ваше GPU. Через ПКМ вибираємо «Властивості».
 • Тут видаляємо наявний драйвер.
 • Після, проводимо чистку системи (від тимчасових файлів і зайвих записів реєстру) за допомогою утиліт, типу CCleaner.
 • Перезавантажуємо Windows.
 • Встановлюємо скачаний раніше драйвер.
 • У Windows 10 можна просто оновитися. В цьому плані десятка значно пішла вперед.

  Detected NVIDIA GeForce driver version в Battlefield — як виправитиОновлення драйверів в Windows 10

 • Однак, просте завантаження та запуск інсталятора не завжди приводять до вирішення проблеми. Звертаємо вашу увагу і на те, що використовувати універсальні утиліти (DPS, Driver Booster) для пошуку і оновлення драйверів вкрай небажано. Справа в тому, що вони можуть встановити більш стару версію, що призведе до різних проблем. Проте, можна використовувати спеціальний софт для встановленого заліза. У випадку з відеокартою NVIDIA, в якості прикладу можна навести фірмову софтину GeForce Experience.

  Детальніше про софт

  GE — це особливе додаток для роботи з картами від виробника nVidia для модельного ряду GTX. Воно стежить за виходом оновлень для вашого заліза, виконуючи його автоматичну установку. Крім цього воно виконує і інші функції:

  • підбір оптимальних параметрів для ігор;
  • оптимізація роботи карти;
  • можливість записати ігровий процес, стримовое мовлення та багато іншого.

  Автоматична оптимізація допоможе недосвідченим гравцям отримати хорошу результативність GPU, а просунуті користувачі мають змогу підлаштувати роботу заліза під себе. Коротше кажучи, корисний софт, рекомендований для установки на будь-який комп з відповідними комплектуючими. Зрозуміло, подібне ПО потрібно завантажувати тільки з офіційного сайту виробника карти.

  Detected NVIDIA GeForce driver version в Battlefield — як виправити

  Якщо у вас залізо досить старе, підтримка яких вже не виконується, тоді можна випробувати вручну змінити назву версії самих дров у Windows — як би обдурити систему і гру. Ось інструкція, яка пояснює цей крок.

  Висновок

  Як бачите, виправити проблему «Detected NVIDIA GeForce driver version …» не надто складно. У випадку ігор, якщо помилка буде все одно виникати після зміни драйверів, варто посмикати налаштування відео і ігровому лаунчер, у крайньому ж випадку потрібно буде запустити переустановку. Якщо виникли запитання — пишіть у коментарі.