Xiaomi mi Band супутник здорового способу життя

391

Незважаючи на те, що розумні годинник поступово завойовують весь світ, в той же самий час, для спортсменів і любителів активного способу життя значно більшою популярністю користуються невеликі і зручні фітнес – браслети, які дозволяють дізнаватися пульс, тиск, а також інші дані, необхідні для занять спортом.

Однією з найбільш гарячих новинок з фітнес-браслетів останнього часу є Xiaomi mi Band. У той же час, вартість більшості спорт-трекерів становить від 100 доларів.

Китайська компанія Xiaomi вирішила виправити це упущення, і виготовило недорогий, але досить багатофункціональний браслет «mi Band».

Для здешевлення браслета, він не має екрану. У той же час, трекер надійно захищений від води й пилу за стандартом IP67.

Новинка підключається по бездротовому з’єднанню «Bluetooth». Фітнес – браслет і оснащений датчиками: акселерометром і крокоміром. Для індикації та повідомлення про різні події, в браслеті застосовуються 3 одноколірних LED – індикатора і вібросигнал.

Завдяки йому користувач Xiaomi mi Band зможе дізнатися про різних повідомленнях в беззвучному режимі, навіть перебуваючи на важливому заході або ділової зустрічі.

Xiaomi mi Band супутник здорового способу життя

Упакований гаджет досить просто – це браслет, зарядка і ремінець. Також в коробці знаходиться і інструкція з експлуатації.

Зовнішній вигляд пристрою дуже привабливий і відповідає самим модним сучасним тенденціям у світі гаджетів.

Всі налаштування пристрою синхронізуються зі смартфонами на базі Android «або «iOS». З можливостей нового пристрою – відстеження фізичної активності користувача, фаз сну і статистика активності.

Xiaomi mi Band супутник здорового способу життя

Як і в більш дорогих моделях, фітнес – браслет також може отримувати повідомлення про прибуття вхідних дзвінків, повідомлень електронної пошти зі смартфона, а також інших пристроїв.

Що стосується часу функціонування розумного браслета, то при активному його застосуванні, він здатний пропрацювати від 20 до 30 днів.

Зарядка пристрою досить швидка і становить всього близько півтора годин.

Xiaomi mi Band супутник здорового способу життя

Таким чином, фітнес – трекер Xiaomi mi Band – поєднує в собі невисоку вартість, гарний зовнішній вигляд і непогану функціональність.

«Xiaomi mi Band» відмінно підійде спортивної молоді, яка дбати про свою фізичну форму і хоче мати стильний і красивий аксесуар на всі випадки життя.