A crash has been detected by BugTrap — як виправити помилку

1424

Гра Сталкер має тисячі фанатів по всьому світу. Яскраві персонажі, атмосферне навколишній світ і неперевершена реалістичність всього, що відбувається. Переваги гри можна перераховувати годинами, але є і недоліки. Головні з них – нестабільність і забагованість. Одна з частих помилок у частині Чисте Небо це «A crash has been detected by BugTrap». Давайте розбиратися, як можна виправити цей збій.

Збій «A crash has been detected by BugTrap» в Xray Engine

Причини

Помилка «A crash has been detected by BugTrap» в Сталкері виникає при певних подіях (вхід в локацію, зміна погоди, дії персонажа), так і при спробі запустити гру. У чому ж справа? Помилка спливає при невідповідних налаштуваннях гри. Цікаво, що вікно з помилкою спливає навіть на високопродуктивних комп’ютерах. Зрозуміло, не варто відкидати і вплив модів ігри, які тільки роблять її більш нестабільною.

Крім Сталкера (ЧН, Поклик Прип’яті, Тінь Чорнобиля), дана подія зустрічається в інших іграх — Козаки, Point Blank, Lost Alpha та ін.

Способи виправлення проблеми

Дане повідомлення з помилкою з’являється в декількох ситуаціях, тому розповімо про кожній з них.

Способи виправлення проблеми

Дане повідомлення з помилкою з’являється в декількох ситуаціях, тому розповімо про кожній з них.

Виліт при переході в іншу локацію

Отже, щоб позбутися від проблеми зробимо шість простих кроків.

 • Запускаємо Сталкера.
 • Заходимо в меню «Налаштування».
 • Нас цікавить розділ «Відео».
 • Перемикаємо режим першого рядка «Render» з «Static lighting» на «dynamic Objects lighting».
 • Натискаємо «Застосувати».
 • Завантажуємо гру і пробуємо.
 • Якщо результат той же, то можна спробувати в першому рядку вибрати залишився режим. Проблема залишилася? Тоді йдемо далі.

  A crash has been detected by BugTrap — як виправити помилкуВідео налаштування S. T. A. L. K. E. R.

  Гра запускається, але вилітає не тільки при переході в локацію

  Поява помилки «A crash has been detected by BugTrap» в Сталкері в будь-який час свідчить про невідповідність налаштувань. Рекомендується знизити не тільки параметри візуалізації, але і деталізацію, а також дозвіл екрану. Чим нижче буде якість, тим більше ймовірність, що гра стабілізується. Як вже повідомлялося раніше, це явище зустрічається і при потужних сучасних комплектуючих. Це пов’язано безпосередньо з самою грою, хвилюватися про стан обладнання не варто.

  A crash has been detected by BugTrap — як виправити помилкуВивчайте логи, які створюються при вильоті

  Помилка вилітає при спробі запуску Сталкера

  Після зміни налаштувань в бік підвищення якості помилка може з’явитися вперше, а після цього при наступних запусках гри. Як можна зробити скидання налаштувань на значення «За замовчуванням» не запускаючи Сталкера? Робиться це так.

 • Знайти папку з встановленою грою.
 • В каталозі вибрати папку «Save».
 • Тут лежить зацікавив нас файл «user.ltx». Видаляємо його.
 • Після цього налаштування ігри будуть відкинуті на вихідні параметри.

  Крайній випадок

  Якщо ж сталося так, що нічого не допомагає, то рекомендуємо перевстановити гру в іншу директорію, після чого перенести в неї папки з збереженнями (user.ltx і інші файли, що лежать окремо, брати, не потрібно). Відключаємо підключення до інтернету – це необхідно зробити, так як додаток може підкачати проблемні файли, які викликають несправність. При цьому радимо не переставляти моди на переустановленную гру. Пробуємо запустити.

  Створюємо лог вильоту

  Якщо виправити «A crash has been detected by BugTrap» не вдасться, тоді вам слід створити лог вильоту, і відправити його в службу техпідтримки розробника модифікації. Лог вильоту створюється просто — коли ви закриваєте вікно помилки через «Close», інформація про неї потрапляв, після цього потрібно просто створити текстовий документ і натиснути там Вставити. Також даний лог можна пробити у пошуку та на форумах в «Довіднику вильотів STALKER».

  Як правило, до цього кроку доходить рідко. Прості маніпуляції з налаштуваннями вирішують проблему в 99% випадків. Якщо у вас є зауваження або власні поради, прохання відписатися в коментарях нижче.