Помилка Flood Control в VKMusic і Kate Mobile — як прибрати?

501

В останні роки загострилася боротьба з піратством і нелегальним скачуванням контенту. Зрозуміло, для звичайного користувача це викликає величезний дискомфорт, адже можливостей прослухати улюблену музику стає все менше. Не так давно виникли проблеми, у зв’язку з розширенням заборон від Вконтакте, при використанні сторонніх клієнтів, начебто Kate Mobile, VKMusik і подібних їм.

Наприклад, в VKMusic4 не відкривається плейлист аудіозаписів і не працює пошук музики, посилаючись на проблему «Помилка авторизації Flood control. Спробуйте перезапустити програму». Природно, можливість скачувати треки зникла.

Помилка авторизації в Vkmusic4

Також, схоже повідомлення бачать тільки любителі ставити величезна кількість лайків за короткий проміжок часу в Вконтакте і неофіційному клієнта Kate Mobile. Там проблема вирішується набагато простіше – достатньо буде просто почекати кілька хвилин. Рішення проблеми нескладне – всього-то потрібно ставити лайки рідше, щоб сайт не сприймав дії користувача як флуд або спам.

Можна прибрати помилка авторизації?

Зважаючи недавнього появи проблеми, універсальних методів усунення ще не існує. Що можна зробити? Багато розробники такого софту вже зайнялися вирішенням питання. Але! Розмістити додаток, яке обходить заборону, в Плей Маркеті не можна. Для цього потрібно завантажити оновлену версію плеєра безпосередньо з сайту розробника програми.

Робиться це просто.

 • Заходимо на сайт розробника софту.
 • Знаходимо оновлену версію і завантажуємо її.
 • Якщо йдеться про планшеті або смартфоні, то дозволяємо встановлення софта зі сторонніх ресурсів.
 • Встановлюємо додаток через підключення до комп’ютера.
 • Пробуємо завантажити музику.

  Також варіант, якщо ви хочете слухати музику в офлайні — це зберегти її в кеш. Для цього в офіційному додатку ВК пройдіть в Налаштування — Основне — Кеш, а там активуйте повзунок на Кешувати Музику.

  Якщо ж проблема Флуд Контроль нікуди не поділася, то можна спробувати інші плеєри, яких існує предостатньо. Як і у вищеописаному випадку, рекомендуємо відразу переходити на сайт розробників і качати додаток звідти.

  Помилка Flood Control в VKMusic і Kate Mobile — як прибрати?Флуд Контроль в Kate Mobile не дає перелайкать

  Так буде завжди?

  На жаль, в майбутньому не передбачається ослаблення контролю над розповсюдженням контента, тому цілком ймовірно, що попереду чекають і інші заходи. В силу обставин, розробники не завжди зможуть вирішувати проблему, адже обхід блокування може призвести до судових позовів та інших неприємних моментів. Але поки є можливість, чому б її не використати?

  Особисто моя думка, боротися з помилкою Flood Control в сторонніх додатках Вконтакте тепер доведеться завжди. Прибрати просто так її не вийде — блокування вводиться на новому рівні і вирішується розробниками. Найімовірніше, з виходом нових версій Кейт Мобайл або ВКМьюзик, будуть з’являтися нові обмеження.

  А що ви думаєте з цього приводу? Повідписуємося в коментарях…