Вибір телевізора, рідкокристалічний або плазма?

1509

Вибір телевізора досить непросте завдання в наш час особливо для недосвідченого користувача. У цій статті ми спробуємо розібратися якій технології віддати перевагу, плазмі або рідкокристалічної?
Рідкокристалічний телевізор – це остання модна новинка в області домашніх розваг, так само як і плазмовий телевізор.

Обидва пропонують неперевершену якість зображення і дозволу, при цьому відходячи від громіздкість старих домашніх кінотеатрів.

Серед всієї метушні, якими оточені телевізори, як розібратися – в чому ж різниця між ними? Хоча вони дуже схожі зовні і коштують однаково, все ж відмінності існують.

Вибір телевізора, рідкокристалічний або плазма?

Воно полягає в тому, яким чином демонструється на екрані зображення.

Технологія плазмового телевізора – це сотні і тисячі маленьких цяточок, кожна з яких може світитися червоним, синім або зеленим кольором.

Екран складається з двох панелей, які заповнені інертним газом, наприклад, ксеноном або радоном. Коли пікселі порушуються електричним струмом, газ перетворюється в рідину, викликаючи світіння.

Вибір телевізора, рідкокристалічний або плазма?

У свою чергу, світло висвітлює точки на екрані, змушуючи їх відображати відповідний колір, так і формується зображення.

Рідкокристалічний телевізор працює аналогічним чином. Панель тонкоплівкових перетворювачів або TFT передають електричну енергію до клітинок, заповнених рідким кристалом.

Порушені електрикою, кристали починають світитися. На відміну від піксельного зображення, рідкокристалічні монітори

Вибір телевізора, рідкокристалічний або плазма?

створюють колір шляхом блокування необхідної довжини хвиль, розбиваючи білий світ на спектр.

Так на якому варіанті зупинитися, роблячи вибір телевізора? Відповідь на це питання залежить від того, як ви плануєте використовувати телевізор.

Ви хочете просто дивитися фільми або телевізійні програми? Тоді плазмовий телевізор підійде як не можна краще, тому що він дарує вам неймовірну насиченість кольорів і контрастність, а також відмінно передає рухоме зображення.

Але якщо ви плануєте витрачати багато часу на демонстрацію цифрових фотографій або підключати монітор до комп’ютера, то зверніть увагу на рідкокристалічний телевізор, він найкраще підходить для цих цілей.

Обидві технології: плазмові або рідкокристалічні монітори, мають свої переваги і недоліки, і ваше рішення повинно ґрунтуватися на особистому досвіді і перевагах.

Сподіваюся ця стаття допоможе вам і вибір телевізора стане для вас приємною пригодою!