Rules of Survival: характеристика зброї, предмети, спорядження, поради

499

У грі Rules Of Survival присутній великий вибір зброї і допоміжних предметів, починаючи від базового і необхідного, і закінчуючи різної дрібницею, яка навряд чи буде корисна простому гравцеві. Як показує досвід — середній гравець застряє в безпечній зоні, в пошуку хорошого зброї і вибору екіпіровки. В цей час досвідчений боєць вже всі набрав, зайняв позицію і чекає жертву. У нашій статті ми розповімо про основні характеристики зброї і дамо кілька порад, що б ви могли швидше зорієнтуватися перед битвою.

Рюкзаки для предметів

Рюкзаки служать для розміщення обладнання, яке ви носите. Без ранця кількість стерпного вами обладнання буде дуже обмеженим, тому цей предмет дуже корисний. Існує три рівня таких сумок — чим вище рівень, тим більше предметів вміщує. Індикатор місткості знаходиться внизу ліворуч.

Рюкзаки визначають кількість стерпного вами зброї

Бронежилет і шолом

Куленепробивний жилет або просто броня, теж має 3 рівня — Lv.1 Lv.2 і Lv.3. З підвищенням рівня броня більше. Потрібно знати, що третій рівень жилети дає не тільки збільшення броні, але і підвищує інші базові характеристики.

Rules of Survival: характеристика зброї, предмети, спорядження, порадиБронежилет Lv.3 з’являється тільки в боксах поставок

Шолом — це обладнання, яке використовується для захисту голови від ворожих атак. У шолома також є 3 моделі Lv1. Lv.2 і Lv3, і чим вище рівень, тим вище ваш захист.

Rules of Survival: характеристика зброї, предмети, спорядження, порадиРівень шолома 2, найбільш ходовий і необхідний гравцями

Якщо у вас мобільна версія, але ви хочете запустити на комп’ютері — цей матеріал по запуску Rules of Survival на PC буде вам корисний.

Патрони та боєприпаси

Є п’ять видів наборів з патронами і тут потрібно орієнтуватися за кольором. Пістолети — помаранчеві, сині — кулемети (SMG); зелено-кремові — автомати типу; кремовий — дробовик; зелений залізний ящик — снайперська гвинтівка.Rules of Survival: характеристика зброї, предмети, спорядження, поради

Пістолети

Пістолети можна зустріти майже в кожному будинку. Для них виділено власний лот в екіпіровці. Шкоди від нього невеликий і використовується він рідко — в основному це початок гри. Тут є два типу пістолета: G18C і Desert Eagle, у останнього шкоди більше.

Rules of Survival: характеристика зброї, предмети, спорядження, порадиПістолети G18C і Desert Eagle

Дробовик (SG)

Дробовик — це «саме смертоносне» зброю в ближньому бою, особливо корисний при обстеженні будинку та інших приміщень. Зустрічається також часто. Існує 3 типи дробовика: M1887 SG (2 патрона), M870 SG (5 патронів), AA12 SG (5 патронів, автоматика).

Rules of Survival: характеристика зброї, предмети, спорядження, порадиДробовик — вже на середній відстані немає користі від нього

Легкі кулемети SMG

Це зброя добре на близькій та середній дистанції. Їх також дуже багато розкидано по домівках і сараях, дуже корисний на початку висадки. У грі представлено три види: MP7 SMG, PP19 SMG, Thompson SMG. Кожен кулемет має свої дрібні переваги і недоліки.

Rules of Survival: характеристика зброї, предмети, спорядження, порадиЛегкі автомати

Окремо скажу про рідкісний (преміальний) кулемет LGM з вогневої міццю близько 100. Він має високий шкоди і швидкість вогню. LGM ви не знайдете в будинках або будинках, його можна отримати тільки через Drop Supply (випадають на парашутах ящики з червоними променями).

Rules of Survival: характеристика зброї, предмети, спорядження, порадиПреміальний кулемет LGM

Автомати і гвинтівки

Ці типи зброї найбільш ходові в грі, так як ефективні на коротких, середніх і дальніх відстанях. У Rules of Survival є 4 види зброї: M14EBR RIFLE, M4A1, AR15 і AKM. Кожне зброя має свої переваги і недоліки:

  • M4A1: постріл стабільний, але менш смертоносний, має 4 додаткові слоти для аксесуарів, які можуть додати стабільність і точність.
  • AR15: має досить високу точність і смертельний шкоди, плюс, 3 додаткових аксесуара, які можуть максимізувати його можливості.
  • AKM схожий на AK-47, який має самий смертоносний шкоди серед інших гвинтівок, але його точність менш стабільна, і є тільки 2 допоміжних аксесуара (Muzle і Magazine). Відмінно підходить для середнього бою.
  • M14EBR: дуже рідкісне зброю, ви не зіткнетеся з ним в будинках або будинках. Має смертельний шкоди, а висока точність і стабільність роблять його самим смертоносним зброєю.

Rules of Survival: характеристика зброї, предмети, спорядження, порадиАвтомати — саме ходове зброю

Снайперські гвинтівки (SR)

Снайперська гвинтівка є смертоносним зброєю на великих відстанях, близький радіус дії також досить смертельний, але його важко контролювати, при лобовому зіткненні з противником. Ці гвинтівки більш зручні у використанні з додатковим простором X8. У грі їх існує 3 типи: Barret, AWM і SVD.

  • Barret: серед інших снайперських гвинтівок Барретт має найбільший шкоди і кращу точність.
  • AWM: має смертельний разовий шкоди. Мінус — стрільба виходить з режиму оптики, а потім досить складно знову зловити супротивника на приціл, тим більше якщо він біжить. На оптиці 2x ворога можна вбити з одного пострілу.
  • SVD: новітнє зброю цього типу , яке нещодавно було додано останнім оновлення. SVG відрізняється від AWM тим, що у нього більше боєприпасів, а при стрільбі не викидає з оптики.

Rules of Survival: характеристика зброї, предмети, спорядження, порадиСнайперка і хороша оптика частіше випадають в боксі з поставками

До багатьох знаряддям є з десяток додаткових предметів. Глушники (звуку пострілу, полум’я або диму), компенсатор, що підвищує точність. Спеціальні рукоятки (Foregrip і Triangle Grip) — стабілізуючі вертикальне і горизонтальне тряску гвинтівок та автоматів при пострілі. Також варто згадати про предмети для збільшення магазину і швидкості перезарядження.

Оптика

Робота оптики — це найбільш неоднозначний на сьогоднішній день баг гри. Існує 5 типів об’єктів: Holo Sight, Red Dot Sight, 2x Scope, 4x Scope і 8x Scope. Тут пояснювати нічого — чим вище значення X, тим вище дальність огляду і вогню. Біда тут в іншому — роботі рідкісних прицілів заважають текстури, які постійно недогружаются, або роблять це із запізненням. Навіть юніт суперника може зникати і з’являтися. У підсумку отримуємо картину суцільних мигтіння. Трава на відстані не підвантажується теж. До речі, багато цікавляться: «Як прибрати траву в Rules of Survival?», у випадку з оптикою — вона сама зникає :).

Rules of Survival: характеристика зброї, предмети, спорядження, порадиВиди оптики в Rules of Survival

Лікування

Наприкінці варто згадати про лікування — важливу частину будь-стрілялки. У грі представлено кілька типів підвищення рівня HP — енергетичний напій, пластир, аптечка і бокс, в якому рандомно можуть знаходиться кілька видів відновлення.

Rules of Survival: характеристика зброї, предмети, спорядження, порадиВідновлення здоров’я в грі

Підсумок

За фактом, Rules of Survival має стандартний для шутерів набір характеристик зброї, предметів і екіпіровки. Інша справа, що більша половина з них взагалі не використовується. SMG і дробовики розкидані по всій карті в надлишку, але іноді складно знайти нормальну гвинтівку або той же АКМ. Якщо у вас є свої зауваження щодо статті, поради або секрети по грі — пишіть у коментарях, буде корисно і іншим почитати.