На екрані зявився Восьминіг — як прибрати з телефону

438

Всім привіт! Буквально недавно багато хто користувачі Андроїд пристроїв (зокрема, Alcatel), зіткнулися з появою на екрані іконки Восьминога. Не всім це нововведення припало до душі. Тому сьогодні ми розповімо звідки проблема взялась і як просто її прибрати.

Звідки це взялося?

Отже, дана опція з’явилася на телефонах користувачів після чергових апдейтів прошивки. Розробники, маючи право поширювати стороннє ПЗ, закинули туди кілька нових функцій і додатків. Ось так, власне, і встановилася програмка «Joy launcher-Live Wallpaper», яка в шторці активує це «чудо». До речі, При натисканні на іконку спливає пошук від Google, або їх браузер.

Іконка Восьминога в Alcatel

«Joy Launcher Живі Шпалери» — це один з багатьох мобільних лаунчер, який володіє широким набором функцій і динамічним інтерфейсом. Наприклад, в його рядах є опція очищення кешу, пошук, магазин тим, папка локальних додатків і багато іншого.

На екрані зявився Восьминіг — як прибрати з телефонуДодаток Joy launcher-Live Wallpaper

Це цікаво! Якщо задаватися питанням — «Чому саме це морське чудовисько?», то можна припустити що це пряме відсилання до майбутньої версії Android Octopus, що перекладається як «восьминіг». Всім відомо, що щупалець у цієї тварини 8, ну а версія буде теж восьма. До речі, багато хто думав, що приставка «O» буде означати Oreo (печива), але мабуть Google вирішили відмовитися від ідеї називати кожну нову версію солодкими іменами.

На екрані зявився Восьминіг — як прибрати з телефонуПасхалка в Android O

Видаляємо Joy Launcher і прибираємо восьминога

Отже, якщо ви не любите таке нав’язування додатків, або вас просто дратує цей бовтається молюск, тоді ви можете спокійнісінько його відключити. Для цього потрібно:

  • Переходимо по стандартному шляху у вашому Alcatel: Настройки -> Програми -> шукаємо Joy Launcher-Live Wallpaper -> видаляємо його. Але якщо кнопка «Видалити» буде неактивною, тоді варто просто знести оновлення через Маркет.
  • Для цього потрібно просто відкрити «Плей Маркет» -> зліва вибрати «Мої програми» -> вкладка Встановлені -> там в списку знаходимо лаунчер -> відкриваємо його і натискаємо «Видалити».
  • Там же, праворуч вгорі, тиснемо на три точки і знімаємо галочку з Автооновлення, якщо ви не бажаєте його присутності в телефоні.
  • Для повного видалення (пункт 1) програмки може знадобитися root-доступ. В Маркеті багато програм для рутирования девайса.
  • Сподіваюся ви зрозуміли звідки береться на екрані вашого Андроїда цей Восьминіг і як просто прибрати його з телефону. Якщо у вас є питання, задавайте їх у коментарях.