У Google Nexus 6P розблокувати завантажувач не без наслідків

572

Пристрою на андроїд завжди славилися своєю можливістю кастомізації. На таких пристроях можна поміняти все: від прошивки до ядра.

І просто звичайний смартфон можна було перетворити в особливо потужне, не зазнавши при цьому майже ніяких наслідків. Якщо звичайно в процесі прошивки щось піде не так.

Такого способу поліпшення девайса немає більше ніде, але з виходом нового смартфона Nexus 6P ситуація серйозно змінюється.

У нещодавно показаному пристрої з’явилася прихований пункт внутрішніх налаштувань — QFuse. Суть його в тому, що якщо у Nexus 6P розблоковано завантажувач, то смартфон покаже це при необхідності.

Але це ще не все. При зворотному блокування завантажувача Nexus 6P цей пункт налаштувань не стає включене положення.

Тобто один злом покаже, що в пристрій втручалися, і він вже не є таким «чистим» і повернути його до стану «з коробки» буде неможливо.

У Google Nexus 6P розблокувати завантажувач не без наслідків

Це загрожує відмовою в прийомі на ремонт в сервісний центр або банальної втратою гарантії.

Також цей крок можна пов’язати з виходом платіжної системи Android Pay, тим самим Google хоче убезпечити своїх користувачів.

Було б дуже здорово, якщо при втраті пристрою зловмисник зміг вкрасти гроші з вашого телефону. У конкурента, Apple Pay, з конфіденційністю все добре.

Android Pay активно використовує сканер відбитків пальців і дані користувачів, зайва уважність не зашкодить.

У будь-якому випадку такий крок засмутить багатьох шанувальників системи андроїд.

Є величезна кількість людей, що купують пристрою на андроїд лише із-за можливості кастомізації, а не щоб купувати кави в Starbucks.

Звичайно ж, змінити щось у пристрої можна і раніше, але тепер без негативних наслідків ніяк не обійтися