Смартфон LG V10 доступний для замовлення

488

Що таке інновації? Згідно зі словником, це щось, чого ще не було в житті людини і що закріпилося в повсякденному житті. Саме про інновації говорять, коли згадують новинку LG V10.

І зовсім недавно був передзамовлення на цей смартфон в Росії. Основною особливістю пристрою є роздвоєння звичного нам екрану: тепер є основний екран діагоналлю 5,7 дюйма з дозволом Quad HD і додатковий екран зверху на 2 дюйми.

На останній можна виводити якусь додаткову інформацію, не задіявши основний екран. Забігаючи вперед, скажемо, що на час роботи смартфона другий екран надав негативний вплив.

Обидва дисплея виконані за технологією IPS. Інший «фішкою» смартфона LG V10 стали 2 камери спереду, обидві на 5 мегапікселів, але одна має кут обхвату в 80 градусів, друга — 120.

Це дозволить отримувати панорамні знімки. Основна камера не змінилася з часів останнім флагмана G4, має 16 мегапікселів з апертурою 1,8.

Процесор також залишився колишнім, Qualcomm Snapdragon 808 показав себе з хорошого боку і LG залишається вірним йому, а не головною в лінійці 810 моделі.

Смартфон LG V10 доступний для замовлення

З інших особливостей можна відзначити слот для карти пам’яті, знімний акумулятор і преміальний дизайн.

Корпус, до речі, виконаний з матового пластика з характерною текстурою, відбитки не будуть залишатися на смартфоні. Кнопки включення і регулювання гучності традиційно залишилися на задній панелі.

Смартфон LG V10 доступний для замовлення

Модель LG V10 можна попередньо замовити в Росії за ціною 59900 карбованців. iPhone 6S стоїть на 5 тисяч дешевше, Samsung Galaxy Note 5 також вигідніше купувати. За що платити?

Як раз за інновації, вони тут істотні, якщо знову ж озирнутися на конкурентів.

Багато компаній вже кілька поколінь пристроїв не показують чогось принципово нового, просто випускають за інерцією те, що колись продавалося.

HTC вже відчули на собі всю негативність і досконалість такого підходу — компанія на межі розорення.