Ноутбук lenovo yoga pro 14s carbon 2022 отримає дисплей формату 2.8 до

44

Китайська компанія lenovo оприлюднила тизери, що повідомляють про швидкий анонс портативного комп’ютера yoga pro 14s carbon 2022. Ноутбук отримає дисплей високої якості з вузькими бічними і верхньою рамками.

Тут і нижче зображення gizmochina

Буде застосована панель формату 2.8 к з роздільною здатністю 2880х1800 пікселів. Розмір-14 дюймів по діагоналі. Йдеться про можливість відтворення 1,07 млрд колірних відтінків. Частота оновлення складе 90 гц, пікова яскравість – 600 кд/м2. Екран буде калібруватися на заводі з показником delta e<2, що забезпечить максимальну природність всіх кольорів. Згадана також сертифікація displayhdr true black 500.

Портативний комп’ютер буде поміщений в корпус з алюмінієво-магнієвого сплаву з елементами з вуглецевого волокна. Зараз відомо про випуск тільки одного варіанту колірного виконання — сріблястого.

В оснащення увійде аудіосистема dolby atmos з чотирма динаміками. В області верхньої екранної рамки розташується веб-камера.

В якості опції покупцям буде пропонуватися установка дисплея з підтримкою сенсорного управління. Клавіатура позбавлена блоку цифрових кнопок в правій частині. Є тачпад великого розміру.

Офіційна презентація портативного комп’ютера lenovo yoga pro 14s carbon 2022 відбудеться 2 листопада.