Сервіс MixRadio, що належав Nokia, закриють найближчим часом

426

Після буму плеєрів Walkman і iPod в музичній індустрії мало що змінювалося. Люди звикли скачувати(купувати) музику на комп’ютері з подальшим перекачуванням їх у пристрій,

з якого було зручно споживати композиції. І не так давно багато компанії придумали нову модель прослуховування музики — підписку.

Суть її полягала в тому, що користувачеві більше не потрібно завантажувати окремо пісню, йому лише необхідно заплатити певну суму в місяць, і він отримає необмежений доступ до всієї музики, доступної в сервісі, яким він заплатив.

Формально, контент не належить користувачу, він, якщо можна так сказати, бере її в оренду. Аналогів багато: Google Music, Spotify, Apple Music, Яндекс Музика та інші.

І як стало відомо нещодавно, одним гравцем на цьому ринку стало менше. Сервіс MixRadio, створений Nokia, незабаром перестане існувати.

Про це повідомили нинішні власники сервісу — компанія Line.

Коли Nokia підписала угоду з Microsoft про ліцензування Windows Phone, фінський виробник смартфонів зробив набір додатків, щоб допомогти заманити iOS і Android користувачів на свою платформу.

Були запущені додаток навігації, камери, а також музичний додаток під назвою MixRadio .

Безкоштовний сервіс потокового прослуховування музики, який почав своє життя як Nokia Comes With Music в 2007 році , залишався виключно на системі

Сервіс MixRadio, що належав Nokia, закриють найближчим часом

Windows Phone, поки незабаром після придбання Microsoft Nokia софтверний гігант не порахував MixRadio зайвим продуктом, який не зміг скласти конкуренцію лідерам.

Після цього через рік, його нинішній власник, японська фірма Line, також вирішила, що мукам сервісу пора покласти край та оголосила сьогодні, що буде планомірно вимикати служби потокової передачі.

У своїй заяві Line натякає, що відсутність доходів було визначальним чинником, що штовхнули MixRadio до закриття.

Сервіс MixRadio, що належав Nokia, закриють найближчим часом

У компанії визначили, що майбутній ріст важко забезпечити, особливо на безоплатній основі.

Хоча MixRadio і буде закритий, але в «найближчі тижні», Line кажуть, що будуть продовжувати пропонувати сервіс потокової передачі музики з допомогою свого додатку

Line Music, який в даний час працює в Японії та Таїланді.

Там немає ні слова про те, чи планує компанія розширювати кількість доступних країн, але можливо, незабаром буде поповнення у музичному сімействі.