Нові подробиці про iPhone 7

438

Як жити, якщо айфон показали минулої осені і новий чекати доведеться до знову ж осені? Можна поміркувати про чутки, половина з яких — цілковита нісенітниця.

Але така людська натура, його цікавість не має кордонів, тому часто ми дізнаємося про багатьох гаджетах набагато раніше реальній презентації.

Особливий інтерес у журналістів і просто обивателів викликає компанія Apple, яка радує всіх максимум двома-трьома презентаціями в рік.

І буквально нещодавно світ показали перші зображення нового iPhone.

Традиційно, як і багато років раніше витік прийшла з китайського заводу, хоча останнім часом Apple дуже сильно попрацювала над безпекою не тільки

своєї операційної системи, але ще і заводів, що виробляють їх пристрою.

Наприклад, Apple не Watch «витекли»в мережу зовсім. Але вберегти iPhone 7 не вийшло(якщо звичайно всі ці чутки — правда).

Нові подробиці про iPhone 7

Ми бачимо деякі обриси нового смартфона, швидше за все, це заготовка для верстата, вытачивающего металевий корпус.

Якщо вірити цій картинці, то виходить, що новий iPhone зовні зміниться дуже незначно. З першого погляду помітна спадкоємність з шостої

моделлю: ті ж круглі межі і та ж компонування смартфона. З явних відмінностей виділяється переміщення антен з задньої поверхні на майже кутову частину корпусу.

Також в мережі активно спливає нібито підсумкове пристрій, зване iPhone Pro (iPhone 7 Plus). Так от у ньому помітний подвійний вічко камери.

Подібні модулі показували різні джерела. І швидше за все, старша версія iPhone отримає саме подвійну камеру.

Нові подробиці про iPhone 7

В якості програмних напрацювань можуть виступити: фокусування після зйомки, збільшення кута зйомки, різні ефекти обробки.

Ще раніше говорили про те, що в iPhone 7 може зникнути роз’єм для навушників. Звільнене ним місце займуть другим динаміком. Це факт є

майже доконаним, оскільки на фото показали чохол для iPhone, в якому явно простежується симетричне розташування динаміків, якого раніше не було.

Але відносити всі ці чутки саме до iPhone 7 не варто. 21 березня Apple запланувала презентацію, на якій покажуть щось. Можливо, там представлять

поліпшену модель 5S, останні витоку говорять саме про це. Але можливо, що спливли тендери нібито iPhone 7 стануть зовсім не їм, а тим ще

незрозумілим смартфоном, який представлять вже менше, ніж через тиждень.